Çocuklar Duymasın ilk bölüm ne zaman? İşte dizinin ilk oyuncu kadrosu ve fragmanı

Eski dizilerden Çocuklar Duymasın, tekrar izleyicinin önüne sunulacak. Aslında dizi çok öncesinde duyurulmuştu ancak Çocuklar Duymasın ile ilgili pekçok detay 'sürpriz' niteliğindeydi. Sonunda dizinin ilk bölümü ile ilgili her şey yavaş yavaş belli oldu ve ilk bölüm ne zaman sorusunun cevabı nihayet duyuruldu. Tam adıyla; Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor dizisi oyuncularını, yayın tarihini ve diğer detaylarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Çocuklar Duymasın ilk bölüm ne zaman? İşte dizinin ilk oyuncu kadrosu ve fragmanı

Çocuklar Duymasın dizisi, belki de Türk TV tarihinin en uzun soluklu işlerinden bir tanesi oldu. Başrolleri hep aynı kaldı, konusu ise birbirine benzer. Daha önce de duyurulan Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor dizisinin ilk bölüm yayın tarihi, ilk bölüm fragmanı ve oyuncu kadrosu resmiyete kavuştu!
Dizi, ilk soluklarını 2002'nin TGRT'sinde vermişti. Beğenilmesiyle birlikte ATV, Star TV, Fox gibi özel kanallarda devam etti. Başrollerini Haluk karakterini canlandıran Tamer Karadağlı ve Meltem rolünü canlandıran Pınar Altuğ, dizinin kült isimlerinden oldu. Çocuklar Duymasın dizisinin ilk bölümleri genelde pazar günleri ve pazartesi günleri yayınlanıyordu. Bu konuda da geleneklerinden vazgeçmediler.

ÇOCUKLAR DUYMASIN GÜÇ UYANIYOR DİZİSİNİN İLK BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Dizinin ilk bölümü, 23 Temmuz Pazar günü Kanal D ekranlarından yayınlanacak. Prime time'da yayınlanmasına kesin gözle bakılan Çocuklar Duymasın dizisi muhtemelen saat 20.00'de başlamış olacak. Diğer detaylarla ilgili Kanal D'nin sitesinde herhangi bir gelişme bulunmuyor.

Çocuklar Duymasın dizisi ilk bölüm fragmanı:

ÇOCUKLAR DUYMASIN DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Ne Kanal D'de ne de başka bir yerde diziyle ilgili resmi bir oyuncu kadrosu duyurusu veya bilgilendirmesi bulunmuyor. Fragmanından da görebileceğimiz gibi; Haluk karakterini canlandıran Tamer Karadağlı ile Pınar Altuğ dizide devam ediyor. Son olarak 'Havuç' lakabıyla bilinen ve birçok kişinin gözünün önünde yaşı eren Furkan Kızılay'ın en azından 'şimdilik' dizide yer almayacağı biliniyor. Şimdilik belli olan isimlere bakılırsa; güzel sesiyle tanıdığımız Suzan Kardeş ve Kemal Kuruçay Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak.

Zira, oyuncu kadrosu resmen duyurulmasa da Çaycı Hüseyin, Duygu, Selami gibi karakterlerin taşıyıcılarının da yeni dizide oynayacağı düşünülüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Başlangıçta eh işte deniyordu sonra çok sevildi devamında efsane oldu tam tadında da bitti bundan sonrası gereksiz zorlama üstelik yeni oyuncu kadrosu farklı bir ivme kazandıracak kalitede değil Birol Güven bile senaryo sıkıntısı yaşıyorsa dizi sektörü can çekişiyor demektir
Diğer Haberler