HABER

"Conolar" mahalleyi birbirine kattı: Gelsin babaları gelsin, kurşun 7 buçuk lira!

Adana’da hırsız zannedilerek bıçaklanan 2 kişinin yakınlarıyla zanlıların yakınları mahallede taşlı sopalı kavga etti. Sokak taştan geçilmezken bir kadının, ''Gelsin babaları gelsin. Kurşun 7,5 lira olmuş'' demesi dikkat çekti.

Edinilen bilgiye göre, Adana'nın Sarıçam ilçesine bağlı Gültepe Mahallesi'nde 5 Mayıs günü iki kardeş hırsız zannedilerek bıçaklandı. Polis yaptığı çalışmada bıçaklama olayına karıştığı öne sürülen 3 kişiyi gözaltına aldı.

AİLELER KARŞI KARŞIYA GELDİ

Yaralı iki kardeşin “Cono” aşireti mensubu olması, yaralayanların da “Cono” aşireti mensubu olması aileleri karşı karşıya getirdi. Mahallede karşı karşıya gelen aileler taş ve sopalarla birbirlerine saldırdı. Kavgayı gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polisler takviye ekip isteyerek ailelere müdahale etti.

''GELSİN BABALARI GELSİN''

Çıkan kavganın ardından mahalle adeta savaş alanına döndü. Sokaklar taştan geçilmez hale geldi. Aileler polis tarafından pandemi nedeniyle tam kapanma olduğu bu nedenle evlerine gitmeyenlere ceza yazılacağı söylenilerek evlerine gönderildi.
Bu arada, bir kadının “Gelsin, babaları gelsin. Kurşun 7,5 lira olmuş” demesi dikkat çekti. Polis mahallede bir süre nöbet tuttu.

Screenshot_30

Screenshot_31

Screenshot_33

Screenshot_34

Screenshot_35

Screenshot_36

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 86 yorum
hepiniz geberin adana kurtulurdu
özetlemiş kardeş agzına saglık
kadın doğru söylemiş üllekede insanın ederi 7.5 tl bi kursunluk işi var insanın.. peki niye böyle çünkü insanlar artıl biliyoki üllede adalet yok iceri girme yok ceza cekme yok nolacak benim anam aglıcağına onun anası ağlasın diyor cekip vuruyor... NOKTA..!
7.5 el bombası satılıyor mermi tanesi 2 tl
ulkede adalet olipbolmadigini anana babana dedelerine sor ulkenin 20 yilda neler yapildigini bi anlatsin sana
Bu kafa ve zihniyette olan insanların nefes alması bile zarar doğaya. Bu kadar kötü olmak zorundamısın insanoğlu. Hani Anlayış, empati, sağduyu?
Geri Dön