HABER

Çöp evden servet çıktı! Zabıta ekipleri saymakla bitiremedi

Bursa’da görenleri şaşkına çeviren bir olay yaşandı. İhbar üzerine bir çöp evi temizlemeye giden zabıta ekipleri, evden çıkan paraları görünce neye uğradıklarını şaşırdı. 3 kamyon çöp çıkartılan evden, 112 bin lira ve 6 bin 100 dolar da nakit para çıktı. Bulunan paralar, polis eşliğinde ev sahibi yaşlı kadının banka hesabına yatırıldı. İşte şaşkına çeviren olayın detayları!

Çöp evden servet çıktı! Zabıta ekipleri saymakla bitiremedi

Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesinde çöp ev ihbarı üzerine evi temizlemek için zabıta ekipleri görevlendirildi. Mahalle muhtarı ve polis nezaretinde Nebibe Ç.'nin (74) evine giden zabıta ekipleri, evden 3 kamyon çöp çıkardı.

AW631487_09

10 KAMYON DAHA ÇÖP VAR

Osmangazi Belediyesi'ne bağlı temizlik ekipleri evde yaklaşık 10 kamyon daha çöp olduğunu aktarırken, aynı evin 4 ay önce de temizlendiğini ve 2 kamyon çöp çıkarıldığını belirttiler.

AW631487_03

PARALAR ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Evden çıkarılan çöpleri kontrol eden zabıta ekipleri, naylon poşet içerisine sarılı yüklü miktarda para buldu. Ekipler, poşete sarılı olarak buldukları yüklü miktarda Türk Lirası ve dolarları görünce şoka uğradı.

AW631487_01

4 ZABITA 15 DAKİKADA SAYDI

Mahalle muhtarı, zabıta ve polis ekiplerinin yaka kamerasıyla kayıt altına aldıkları temizlik işleminden sonra bulunan parayı 4 zabıta personeli 15 dakikada saydı. Çöp evden çıkarılan yaklaşık 112 bin Türk Lirası ve 6 bin 100 dolar için kamera kaydı eşliğinde tutanak tutuldu.

AW631487_02

ZABITA VE POLİSE DİRENDİ

Evindeki çöpler temizlenen yaşlı kadın, parasını isteyerek zabıta ve polis ekiplerine direndi. Ekiplerin temizlediği evinden ayrılmak istemeyen yaşlı kadın, polis aracına bindirilerek banka şubesine götürüldü.

AW631487_07

PARALAR MAAŞ HESABINA YATIRILDI

Bankada tekrar sayılan para yaşlı kadının emekli maaşı aldığı banka şubesindeki hesabına yatırıldı. Nebibe Ç., bankadaki işlemlerin ardından evine bırakıldı.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler