Çukur dizisinde Cem Adrian sürprizi! Çukur 83. yeni bölümde neler olacak?

Ay Yapım imzalı, Show TV'de ekranlara gelen Çukur'un 83. yeni bölümünde izleyicileri Cem Adrian sürprizi bekliyor. Şarkılarıyla diziden geçen müzisyenin yolu bu sefer gerçekten 'Çukur'a düşecek. Vartolu ile Saadet'in uzun süre sonra ilk defa buluşacakları dakikalara Adrian, şarkısıyla eşlik edecek.

Çukur dizisinde Cem Adrian sürprizi! Çukur 83. yeni bölümde neler olacak?

Pazartesi günlerinin en çok izlenen ve konuşulan dizisi olan 'Çukur'un yeni yıl arasından sonra ekranlara gelecek ilk bölümünde sevilen müzisyen Cem Adrian konuk oyuncu olarak izleyicilerle buluşacak.
Cem Adrian (2)

SEVİLEN MÜZİSYEN, VARTOLU İLE SAADET'İN BULUŞMASINA TANIKLIK EDECEK

'Kalbim Çukurda'nın yanı sıra 'Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme', 'Sen Gel Diyorsun (Öf Öf)' ve 'Ela Gözlüm' gibi birçok şarkısıyla 'Çukur'un geçmiş bölümlerinde yer alan Adrian, Vartolu ile Saadet'in uzun zaman sonra ilk defa buluştukları sahnede yer alacak.

Çukur (5)

Çekimler sırasında keyifli anların yaşandığı sette Adrian, Erkan Kolçak Köstendil ve Boncuk Yılmaz ile hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Erkan Kolçak Köstendil_Cem Adrian_Boncuk Yılmaz

'Çukur'un merakla beklenen yeni bölümü 13 Ocak Pazartesi akşamı saat 20:00'da Show TV'de ekranlara gelecek.

Cem Adrian (1)

ÇUKUR YENİ BÖLÜM KONUSU

Çağatay Erdenet’in oyuna girmesiyle birlikte kartlar yeniden dağıtılacak.Yamaç’ın Çağatay karşısında ne yapacağı merak konusuyken Yamaç’tan önce davranan Azer herkesi şaşırtacak.

Çukur (4)

Gizemli Erdenet ailesini en iyi tanıyan Efsun, Çağatay’ın sürpriz ziyaretiyle köşeye sıkışacak. Bir yandan yeni düşmanlarıyla baş etmenin yolunu arayan Koçovalılar bir yandan da Karaca’yı Azer’in evinden almaya çalışan Cumali’yi sakinleştirecek. Karaca’nın Cumali’nin karşısında durduğu anlar nefesleri kesecek. Vartolu’nun Türkiye’ye dönmeye çalışırken tanıştığı bir isim geçmişle ilgili yeni sorular doğuracak.

Çukur (1)

Uzun bir maceranın sonunda babasının katilini öğrenen Vartolu’nun tepkisi izleyenlere duygu dolu anlar yaşatacak.

Çukur (2)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
helal
bu dizinin senaristleri tutuklanmalı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler