SPOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Medipol Başakşehir'in şampiyonluğu bir devrim olur

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Spor Toto Süper Lig'deki şampiyonluk yarışıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan, Başakşehir'in az maliyetle şampiyonluk yarışı verdiğini söylerken, Fenerbahçe'nin mevcut durumuyla ilgili de dikkat çeken ifadeler kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Medipol Başakşehir'in şampiyonluğu bir devrim olur

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal 7'nin canlı yayınında Süper Lig'deki şamoiyonluk yarışı hakkında açıklamalarda bulundu.

Süper Lig'deki son durum hakkında görüşlerini belirten Erdoğan, ''Ben rahatım. Çünkü Başakşehir'i ben kurdum. Başakşehir'i kurduğum gibi, onun altına bir de proje takımı var, proje takımı da benim mahalle takımı olarak 14-15 yaşında oynadığım bir takım. O da Başakşehir'in altyapısını oluşturuyor, Esenler Erok diye. O da şu anda 2. sırada. O da çıkabilir.'' sözlerini kullandı.

''BAŞAKŞEHİR ŞAMPİYON OLURSA DEVRİMDİR''

Başakşehir'in şampiyonluk şansı hakkında da konuşan Cumhurbaşkanı, ''Başakşehir şampiyon olursa, bu da bir devrimdir. İlla 10 binlerin, milyonların izlediği takımlar değil, demek ki binlerin izlediği takımlar da şampiyon olabiliyormuş. İyi bir kadro, teknik direktörüyle, Abdullah Avcı'yla, maliyeti düşük bir takım olmasına rağmen şampiyon oluyor. Öbür tarafta milyonlarca dolarlarla takım kuruluyor, netice yok.'' dedi.

''FENERBAHÇE BİR ŞEYLER YAPMAYA YELTENİYOR''

Fenerbahçe'nin durumu hakkında da konuşan Recep Tayyip Erdoğan, ''Neyse Fenerbahçe, şu son anlarda falan bir şeyler yapmaya yelteniyor, Allah yaşatmasın.'' şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 62 yorum
bu adamı bu ülkenin başına bela eden herkez cehennemde yanacak
Forma satışı,stad geliri,seyircisi olmayan Başakşehire gizli bir güçmü para yağdırıyor.Pahalı yıldızları sorunsuz transfer ediyor.Bu takımda devletin milletin hakkı var ise Allah dan sebep olandan kat ve kat çıkartır inşallah.Tüyü yetmemiş yetimin hakkı dır bu paralar.
Çok basit gidip Nani gibi taşlara milyon euro lar vermiyorlar.
zaten bir bu vardı el atmadıkları onada el attılar başakşehir ve digerleri yaptılar işte bu millet bilir herşeyi başakşehirin şampiyonlugu devrim degildir iyi paraya satacaksınız kulubu katarlılara falan ee silah fabrikasını okuttunuz katarlılara şimdi sıra kulube geldi bırakın bu işleri derdiniz o
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler