Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü 'Külliye'de ilk kez' deyip bu fotoğrafı paylaştı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yemek verdi. Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan, yemekten bir fotoğraf paylaşarak, "Külliye'de ilk kez" ifadelerini kullandı.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir yemek verdi.

Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan, Twitter hesabından "Külliye'de ilk kez: #1Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Yemeği..." mesajı ile yemeğe ilişkin bir fotoğraf paylaştı.

YEMEĞE KATILANLAR DUYGULARINI ANLATTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Yemeği'ne katılan ve Erdoğan ile aynı masada bulunan çeşitli meslek gruplarından işçiler duygularını dile getirdi.

Yemeğe katılan ve emekli olduktan sonra Şanlıurfa'da Büyükşehir Belediyesi için gönüllü ressamlık yapan Necdet Köylü, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın işçi haklarını önemsemesi ve taşeron sorununu çözmesinin vatandaşlar için büyük bir nimet olduğunu belirtti.

20190501_2_36253449_44096906_Web

Erdoğan ile programda sohbet etme fırsatı bulduğunu aktaran Köylü, "Erdoğan'a Göbeklitepe'yi resmeden bir yağlı boya çalışmasını hediye etme fırsatı buldum. Cumhurbaşkanımızın Allah yar ve yardımcısı olsun. Taşeron ve güvenlikçiler hakkında yaptığı icraatlar inkar edilemez. Hayatları kurtuldu insanların. Benim yakinen şahit olduğum konular bunlar." diye konuştu.

Küçük bir kızı ölümden kurtaran işçi Oğuzhan Akgün ise davet için Erdoğan'a teşekkür ederek, "Cumhurbaşkanıma, Belediye Başkanıma ve herkese teşekkür ederim. Cumhurbaşkanımla selamlaşma imkanı da bulmuş oldum. Herkesin işçi bayramını kutluyorum." ifadelerini kullandı.

20190501_2_36253449_44096905_Web

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 52 yorum
Çok büyük marifet peygamberimiz a.s kuru sedirde otururken sizler müsrifliğin doruğunda sonrada biz iyi müslümanız dersiniz haram olsun günahlarımız boynunuza inşallah
Allah sana kafa vermiş ama hak etmedigin içine beyin koymamış.
hani orda işçi, onlar yiyici yalaka takımı
kendi cebinden mi veriyor sanki milletin parasından nasıl olsa ver gitsin ramazan da geldi başlar israf yemekleri her akşam
hepsi üst düzey işçi toplumun diğer işçilerden yok
@vest_2121 lan geri zekalı hangi devlet kurumunda kendi cebinden iş yapılıyor onlarda bizim vergilerle yapılıyor sırf yazmak için yazıyorsun tamam israf haram da sizin her şeye bir kulp buluyonuz biraz araştır öyle yargıla sor
Haydi şimdi tam zamanı Reis #eyt #EmeklilikteYaşaTakılanlar için de bir müjde bekliyoruz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler