SPOR

CANLI

'Dante 5 milyon Euro istiyor'

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, transfer çalışmaları ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu.

'Dante 5 milyon Euro istiyor'

Geride bıraktığımız son iki sezonda transfer rekorları kıran Trabzonspor'da bu kez biraz daha sakin bir yaz dönemi geçirilirken başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu bazı takviyeler için görüşmelerin devam ettiğini söyledi. A Spor'da yayınlanan bir programa telefonla bağlanana bordo-mavililerin 1 numarası özetle şu açıklamaları yaptı:

"Transfer konusuyla ben ilgilenmiyorum. Süleyman Hurma ilgileniyor. Ben de gelişmeleri ondan öğreniyorum. Son iki sezon UEFA Avrupa Ligi'nde başarılı sonuçlar aldık. Ancak bu yetmiyor. Taraftarlar Süper Lig'de başarı istiyorlar. Transferler kısa zamanda yetişecek. Aceleci davranmıyoruz."

'Dante 5 milyon Euro istiyor'

"Bayern Münih'in stoperi Dante ile daha önce görüşüldü. Oyuncu 5 milyon Euro istiyor. Bu parayı verecek lüksümüz yok. Waris'i aldıktan 10 gün sonra 9 milyon Euro transfer teklifi almıştık. Şu an gündemimizde Waris-Toivonen takası yok."

'Yanal ile medeni şekilde ayrıldık'

"Yapmış olduğumuz teknik direktör seçimleri doğruydu ama beklentilerimiz gerçekleşmedi. Umarım yeni hocamız Şota ile uzun yıllar birlikte çalışırız. Ersun Yanal ile medeni bir şekilde ayrıldık. Artık arkasından konuşmaya gerek yok."

'Ben varken Mehmet gidemez'

"Mehmet Ekici'ye yurt dışından teklifler var ama bunları değerlendirmeye bile almadık. Ben burada, Trabzon'da olduğum sürece Mehmet'i hiçbir kulübe satmayız."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön