Deck of Ashes için yeni fragman yayınlandı

Geliştirici AYGames, 11 Nisan 2019’da Steam Erken Erişim‘e çıkacak olan taktiksel macera oyunları Deck of Ashes‘te bulunan düşmanları tanıtan yeni bir video yayınladı.

Deck of Ashes için yeni fragman yayınlandı

Yeni videoda Deck of Ashes’in dünyasına daha derin bir dalış yapıyoruz. Ash Laneti’nin birçok yüzünü içeren her şekil ve büyüklükte yaratıkla dolu düşmanca bir ortam görüyoruz. Şeytanlar, zombiler ve canavarlar, bazı fakir ruhların yollarını geçmesini bekleyen tehditlerden sadece birkaçı.

Her düşman tipinin kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri var, ayrıca farklı stratejilere karşı özel olarak tasarlanmışlar – yani bir düşmanı yenmede başarılı olan bir “Battle Deck” diğerine karşı çalışmayabilir. Her düşman tipinin kendine özgü bir bölgesi var; örneğin, hayvanlar ormanlarda, mezarlıklarda ise undead bulunabilir.

Oyuncuların seyahat ederken dikkatli davranmaları önemli; Özellikle zor alanlara denk geldiğimizde, uygun şekilde donatılana kadar o alandan kaçmak en iyisidir. Oyuncular, bir yaratığa
hükmetmek için belirli bir stratejiyi ikiye katlayabilirken, aynı zamanda birçok farklı alanda beceriye sahip, her şeyi yapabilen bir yetenek haline gelme seçeneğine de sahip.

Kari_Koca_Gaming

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler