MAGAZİN

Demet Akalın'dan Neslihan Doğrusöz'e destek

Demet Akalın'dan Neslihan Doğrusöz'e destek

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, cinsel yönelimini değiştiren Neslihan Doğrusöz'ün yeni sakallı halini çok beğendiğini söyleyerek Doğrusöz'ü kararında destekledi.

İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran Neslihan Doğrusöz, cinsel tercihini değiştirdi. Son olarak sakal ektirerek ve Neslihan olan adını Doruk olarak değiştirerek gündeme gelen Doğrusöz'e bir destek de şarkıcı Demet Akalın'dan geldi.

"ACAYİP YAKIŞIKLI"

Instagram hesabında son halinin fotoğrafını paylaşan Doğrusöz'e destek mesajları yağdı. Yeni adıyla Doruk Doğrusöz'e bir destek de sivri çıkışlarıyla tanınan şarkıcı Demet Akalın'dan geldi. Akalın, Doğrusöz için "Özgürce hissettiğin gibi. Acayip de yakışıklı" yorumunu yaptı.

demet-akalin-cinse-tercihini-degistiren-neslihan-12372670_9791_m

"NASIL MUTLU ETTİNİZ BENİ"

Demet Akalın'ın yorumunu kalp içine alarak Instagram hesabından yayınlayan Doruk Doğrusöz, "Nasıl mutlu ettiniz beni bilseniz" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Bu karıda nerede değişik tip var ona destek veriyor normal değil psikolojik sıkıntılı belli
iyice saçmaladı insanlar Rabbin seni nasıl dünyaya getirdi kadın olarak erkek olmaya calış bide seni ödüllendirsinler Allah ım herşeyin en iyisini sen bilirsin demet kendine gel
Ne biçim insanlarsınız ya resmen dünyayı tersine cevirdiniz böyle insanlara çanak tutarak iyi Birşey yaptığınızı sanıyorsunuz anormal bir nesil inşa ettiniz ya varya kıyamet kopsun bir an önce ne günahımız varsa çekelim hergün daha kötüye gidiyor herşey artık cinsiyet degistirmek trend oldu
Geri Dön