Demet Akalın'dan ‘İstanbul-İzmir Otoyulu’ değerlendirmesi

Çeşme -Çınarcık konserine gitmek için 4 Ağustos'ta hizmete giren 'İstanbul-İzmir Otoyolu'nu tercih eden Demet Akalın'dan yeni yola övgü dolu sözler geldi.

Demet Akalın'dan ‘İstanbul-İzmir Otoyulu’ değerlendirmesi

Yaz aylarını yoğun bir konser maratonu içinde geçiren Demet Akalın, Çeşme-Çınarcık konserine gitmek için 4 Ağustos’ta hizmete giren otoyolu tercih etti. Yalova’da verdiği konser sonrası yeni otoyola giren Demet Akalın, instagram hesabından otoyolla ilgili bol miktarda paylaşımda bulundu. Yolu yapanlara teşekkürlerini sunan ve son derece memnun kaldığını söyleyen Akalın, alınan ücretle ilgili olarak İtalya üzerinden örnek verdi ve oradaki otobanlardan adım başı para alındığını belirtti.

demet-akalin-ic

demet-akalin-ic-2

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
italyanların hayat standartını versen bu ülkede hiçkimse bir saniye bile itiraz etmez. kıyaslayacaksan tamamiyle bir kıyaslama yap. başarılı bir iş kesinlikle, bir yolu 5 saat kısaltan bir projeye sadece teşekkür edilir. lakin bu ücretlendirme nedir? burayı ticari anlamda ulaşım sağlayan firmalar ve senin gibi parasının hesabını bilmeyenler değil dar gelirli kısıtlı bütçeyle bu yolu kullanmak isteyen ve kullananlar da övebilmeli..
Ne kadar boş konuşmayı seviyorsun Demet... Sana pahalı gelmedi herhalde.. Allah insanı sonradan görme yapmasın...
italyanın hayat standardi seninkinden fazla iyi ddgil ordada bir kesim aynı turkiyede olduğu gibi iyi yaşiyor ev kirası orda 2000 bon euro bir kilo domates 6 oro birde italyanın 10 tane sömürge ülkesi var sende 2016 yilina kadar somuruluyordun merak etme bunlarin somürü düzeni bitsrse senin 2002 yillarindan önceki döneme gelirler
cahil cehüla bu kadın
zevzekçe konuşma italya ile aynımısn ekonomik olarak .boşa konuşmayın
Bir de kendine sor dünyanın neresinde yollara para ödüyor insan????
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler