Demet Akalın Maldivler'den paylaştı! 'Fatih Ürek'i acil ara'

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, ailesi ve yakın dostlarıyla birlikte Maldivler'de tatil yapıyor. Twitter'da yazdığı ilginç mesajlarla dikkat çeken Akalın, bu defa ise tatil yaptığı arkadaşı Fatih Ürek'in yardımına koştu.

Demet Akalın Maldivler'den paylaştı! 'Fatih Ürek'i acil ara'

Demet Akalın, ailesi ve yakın dostlarıyla geçtiğimiz hafta Maldivler'e gitti. Maldivler için 'Yeryüzündeki cennet' diyen Demet Akalın, tatil fotoğraflarını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

Yakın arkadaşı Fatih Ürek de Akalın'la birlikte aynı otelde tatil yapıyor. Demet Akalın Twitter'dan yaptığı son paylaşımıyla, bir dijital tv platformuna seslenerek, Fatih Ürek'i acil aramalarını istedi. Akalın'ın mesajı Twitter'da olay oldu. Takipçileri ilginç mesaja yorum yağdırdı. Ünlü tiyatrocu Behzat Uygur da 'Maldiv den arkadaşına yetişen fedakar' yorumunda bulundu.

demet

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Rezalet... Vatandaş ne yaşıyor , bu ve bugün gibi şarkıcı , goy goycular ne yaşıyor...çek Ramazanda şarapları ! kokteyleri sonra, iyi bayramlar mesajı atarsınız.Ne çektin ki neyi Bekliyorsunuz Bayramından bahsedicen
Bu karı hep aynı görgüsüzlük akıyor heryerinden
görgüsüzler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler