Demet Şener'e müjdeli haber! Artık engel kalmadı

İbrahim Kutluay'dan 2 ay önce boşanan Demet Şener'in sevgilisi ile evlenmesi için ortada bir engel kalmadı.

Demet Şener'e müjdeli haber!  Artık engel kalmadı

Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın 11 yıl süren evlilikleri, Kutluay'ın Şener'i aldatması sebebiyle 2 ay önce son bulmuştu. Boşanmanın ardından Cenk Küpeli ile yeni bir aşka yelken açan Demet Şener, yasa gereği yeniden evlenebilmek için 300 gün şartı koyan iddet müddetinin (bekleme süresi) kaldırılması için dava açmıştı.

Şener, mahkemeye sunduğu dilekçesinde "Yeniden evlilik yapma ihtimalim bulunduğundan hamile olmadığının tespitiyle iddet müddedinin kaldırılmasını talep ediyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Mahkemeye sevgilisi Cenk Küpeli ile olan fotoğraflarını da sunan ünlü modelin hamile olmadığının sağlık raporu ile tespit edilmesinin ardından mahkeme, 300 günlük iddet müddetinin kaldırılmasına karar verdi. Böylelikle Demet Şener ve sevgilisi Cenk Küpeli'nin evlenmesi için ortada bir engel kalmamış oldu. (Gecce)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Kadın aldatinca erkeğe tazminat hapis ceza gibi şeyler veriyormu mahkemeler şimdi bu herif kutlayın parasını çatır çatır yiyecek, ya tersi olsaydı. Erkek insan değil hamal eşseği...
boşanmışlar bitmiş gitmiş evlenirde istediğinide yapar artık kime ne
KİM EVLENİR BU KADINLA BUNLAR BOMBA HABERLER
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler