MAGAZİN

Deniz Akkaya'dan LGBT çıkışı! "Kullandırmayın kendinizi"

Dün gece Gülşen, son konserinde LGBT bayrağı açarak "Herkesin cinsel kimliği, hayatı kendine ait" dedi. Gülşen'in bu hamlesi bazı seyircileri tarafından desteklenirken, rahatsız olan bazı kişiler de konser alanını terk etti. Bu durum üzerine sosyal medya hesabından açıklama yapan Deniz Akkaya, LGBT bireylere seslenerek, "Kullandırmayın kendinizi" dedi.

Deniz Akkaya'dan LGBT çıkışı! "Kullandırmayın kendinizi"

Şarkıcı Gülşen, önceki akşam Antalya'da sahne aldı. Herkesin cinsel kimliğinin ve hayatının kendine ait olduğunu söyleyen Gülşen, konser esnasında LGBT bayrağı açarak "Bunu bu gece gösterelim burada. Renklerimizi göstermekten korkmayalım arkadaşlar. Herkesin rengi kendine ve renkler çok güzel. Herkesin cinsel kimliği, hayatı kendine ait. Buna bir başkası karar veremez. Hayatımızın sahibi kendimiziz. Ne istiyoruz, ne yapacağız, neyi seviyoruz, ne olmak istiyoruz, hangi renkteyiz? İşte biz oyuz" dedi.

BAZI SEYİRCİLER TERK ETTİ

Bazı seyirciler Gülşen'in açıklamasına tepki göstererek konser alanını terk etti.
Ünlü model Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaparak, "Ülkede LGBT'nin de aklını başına alması lazım. Kullandırmayın kendinizi" dedi.

Ekran görüntüsü 2022-06-27 143917

"OMURGASIZ BU OLAYLAR..."

Deniz Akkaya yayınladığı mesajda, "Ülkede LGBT bayrağı açan sanatçının konserinden, bilet alan müşterisi kalkabilir. Bizim paylaşımlarımız birilerini rahatsız edebilir. Sorun yok, biz duruş sahibiyiz. Peki ama her rezil olayında arkanıza saklanan LGBT bireyi, omurgasız bu olaylar yaşanırken nerede?

Ülkede LGBT'nin de biraz aklını başına alması lazım. Kullandırmayın kendinizi..." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler