Deniz Akkaya isyan etti! 'Ahlaktan bahsedecek en son kişisin....'

Cengiz Semercioğlu, kızıyla bikinili poz veren Deniz Akkaya’yı eleştirdi. Ünlü modelden cevap gecikmedi; Sen bu ülkede ahlaktan bahsedecek en son kişisin...

Deniz Akkaya isyan etti! 'Ahlaktan bahsedecek en son kişisin....'

Gazeteci Cengiz Semercioğlu, dünkü yazısında ünlü manken Deniz Akkaya'nın, kızıyla objektiflerin karşısına geçmesini eleştirdi.

cd9b0631-fceb-4809-b4c6-7e6c11e36692

Semercioğlu, "Bu kadarı yeter Deniz" başlıklı yazısında şu ifadelere yer verdi: "Deniz Akkaya, 9 yaşındaki kızı Ayşe'yle bir süredir mayo ve bikinili pozlarını koyuyor sosyal medya hesabına... Anne kız bir bikini markası için modellik yapıyorlar. O yaşta bir çocuğun işi bikini modelliği olamaz. Belki Ayşe, 30'unda bir bilim insanı olduğunda bu fotoğrafları çektirdiğin için seni asla affetmeyecek."

5+65+

"YAPTIĞIN REZİLLİKLERİ...."

Semercioğlu'nun yazısına, Deniz Akkaya'dan cevap gecikmedi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Akkaya, "Çok yanlış taşa çarptın. Hele evladımı bahane ederek. Yaptığın rezillikleri, el altından aldığın rüşvetler ile Cihangir'de yan yana dizdiğin evler ile sen de çocuklarına muhteşem bir baba profilisin. Sen bu ülkede ahlaktan bahsedecek en son kişisin. Para alışverişlerinde bikini giymemen seni ahlaklı yapmaz." dedi.

.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
tepki koyacaksan, o yaştaki çocuklara cinsel istismarda bulunan pisliklere koy, burada kötü bir şey yok sırf yandaşlara yaranmak içi,n böyle aptal haber yapma
vurdu gol olduuuu....
MUHTEŞEM CEVAP VERMİŞ. ÇANAK YALAYICIYA .
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler