MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Dominik'te aralarından su sızmıyordu! Aleyna Kalaycıoğlu elenir elenmez bakın ne yaptı! Adadaki o ismi...

Survivor All Star'ın son elemesinde yarışmaya veda eden isim Aleyna Kalaycıoğlu olmuştu. Dominik'ten İstanbul'a dönen Kalaycıoğlu elenir elenmez sosyal medyada yaptığı bir hareketle dikkat çekti. Bir süre paylaşım yapmayan ünlü isim adadaki yakın arkadaşını takipten çıktı.

Dominik'te aralarından su sızmıyordu! Aleyna Kalaycıoğlu elenir elenmez bakın ne yaptı! Adadaki o ismi...

En kaos dolu sezonun yaşandığı Survivor All Star'dan son olarak Aleyna Kalaycıoğlu elenmişti. Yarışmadaki halleri ve Yunus Emre ile olan yakınlığıyla sık sık adından söz ettiren Kalaycıoğlu Dominik'ten döner dönmez bakın ne yaptı...

Sezon boyunca Yunus Emre ile samimi halleri gündem olan Aleyna Kalaycıoğlu annesinden 'Ondan uzak dur' uyarısı almış Yunus Emre'de aynı şekilde karısından uyarı almıştı.

aleyna 1

BEKLENEN OLDU VE...

Bir süre 'uzak dur' uyarılarını umursamayan ikilinin arası bir anda açıldı ve samimi dostlar küstü. Aleyna'nın elendikten sonra Yunus Emre hakkında nasıl hareket edeceği merak edilirken, beklenen hareket geldi.

aleyna

Elendikten sonra bir süre paylaşım dahi yapmayan Aleyna Kalaycıoğlu, ilk iş olarak eski dostu Yunus Emre'yi takipten çıktı. Kalaycıoğlu'nun bu hareketi sosyal medyada dikkat çekti.

ALEYNA 2


Vitrin

En Çok Aranan Haberler