YURTHABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

DSİ Heyeti, Hasankeyf'te

DSİ Genel Müdür Yardımcısı Güven Karacuha, Batman'ın tarihi Hasankeyf ilçesini ziyaret etti.

DSİ Genel Müdür Yardımcısı Güven Karacuha, Batman'ın tarihi Hasankeyf ilçesini ziyaret etti.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Kaymakam Ceyhun Dilşad Taşkın ve Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen'i ziyaret eden Karacuha başkanlığındaki heyetin, yapımı devam eden Hasankeyf yeni yerleşim alanındaki çalışmaları incelediği, yüklenici firma temsilcilerinden çalışmalar hakkında bilgi aldıkları belirtildi.

Heyetin, Turizm Meslek Yüksekokulu ve Uygulama Oteli ile Kültür Parkı ve Müze'nin yer aldığı 2. etap çalışmalarını yerinde incelediği, heyette DSİ 16. Bölge Müdürü Mahmut Dündar, DSİ Genel Müdürlüğü 1. Hukuk Müşaviri Aysen Caner, DSİ Genel Müdürlüğü Barajlar ve HES Daire Başkanı Ergün Üzücek ve Emlak Kamulaştırma Daire Başkan Yardımcısı Ali Kılıç Özbek'in yer aldığı kaydedildi.

Muhabir: Yılmaz Ekinci / Nurten Aslan

Express

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

En Çok Aranan Haberler