Duş alışkanlıklarıyla ilgili sorduğu soru Twitter'ı salladı!

Conor Arpwel adındaki Twitter kullanıcısı erkeklerin temizlenme konusunda ne kadar titiz olup olmadıklarını ortaya çıkaran bir anket yaptı! İşte çoğu erkeğin red cevabı verdiği, sonuçları görünce birçok kişiyi hayrete düşüren o soru ve yanıtları...

Duş alışkanlıklarıyla ilgili sorduğu soru Twitter'ı salladı!

Twitter kullanıcısı Conor Arpwel insanlara duş alışkanlıklarıyla ilgili aslında çok "normal" gibi görünen ama çoğu insan vakit kaybı gibi gelen soruyu sordu!
Ankete katılan 800 bin kişinin verdiği cevaplar ise çok daha çarpıcı yorumları gün yüzüne çıkardı.

Conor Arpwel Twitter'dan, "Merhaba, adım Conor Arpwel ve ben duşta bacakları da ayrı lifleyip, yıkayanlardanım. Daha çok insana ulaşıp, erkeklerin duş sırasında neden bacakları yıkamanın vakit kaybı olduğunu merak ediyorum. Hadi siz de ankete katılın" dedi ve duş sırasında bacakları yıkama anketine toplam 800 bin kişi katıldı.

Sonuçta ise ankete katılan kişilerin yüzde 81'i duş alırken bacaklarını da yıkadıklarını belirtirken, yüzde 19'u yıkamadıklarını itiraf etti.

ishan-seefromthesky-578851-unsplash

Tartışma konusu haline bu ankete yorumlar ise şu şekilde oldu:

"Duşta bacaklarına sadece su deydiren kişilere soruyorum: Eğer duşta bacaklarınızı temizlemiyorsanız, ne zaman temizliyorsunuz?"

"Üniversitede tanıdığım biri sırtını da ayrı yıkadığını söylemişti. Nedeni ise şampuan kalıntılarının sırtında kalma korkusuymuş. Bunu düşününce bacaklarını duşta yıkamayan insanlar garip geliyor."

"Yıkamıyorum diye cevap verenler bugüne kadar dışarıda kullandıkları tuvaleti düşünsünler. Bacakları o tuvalete hiç mi değmiyor?"

"Tüm gün pantolonumun içinde zaten temiz kalıyorlar neden yıkayayım ki?"

Trend_app_Banner


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
İşte bunlar hayranı olduğumuz ilerici toplumlar. Birde Güzel dinimiz islama çamur atarlar. İslamın ne kadar güzel ve hak din olduğu anlaşılırsa toplumları müslümanlaşır diye korkuyorlar. Gusül abdesti alırsan vücüdunu tepeden tırnağa iğne ucu kadar kuru yer kalmayacak şekilde yıkarsın.
%80'i yikiyormus zaten. ayrica temiz, ahlakli, durust vb olmak icin musluman olmaya gerek yok. guzel seyleri din emrediyir diye degil, dogru oldugu icin, insan oldugumuz icin yapmak gerek.
Sanıyorsun ki herkes söylediğini yapıyor
@mustiso cahil cahil yorum yapma lütfen, gerçek dini bilmeden yanlış yorum yapma, sağda solda gördüğün insanları analiz ederel dini anlayamazsın, allah sana hidayet versin güzel kardeşim
@mustiso islam iyiliği ve güzelliği emreder.yani sadece islama uygun olsan hem iyi hem ahlaklı hemde temiz olursun.kişiye bırakmıyor emrediyor rabbim.seninki kişisel durum.isterse yapar yada yapmaz temizlik anlayışıda iyilik anlayışıda farklı olabilir kişinin.allah doğru olanı yapın diye emrediyor.fark urda
günde 5 defa yıkıyoruz.
Allahım ne büyük bir araştırma nasıl bilgilendim nasıl neronlarım ışıldadı bilemezsiniz. Bunu haber yaparak bizleri aydınlattığın için çok teşekkürler mynet Türk Halkı olarak minnettarız sizlere. Millette zaten kim ayağını yıkadı kim kıçını yıkadı kim ellerini günde kaç kez yıkıyor onu düşünüp duruyordu bu anket isabet olmuş. Tövbe Tövbe Tövbe Yarabbi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler