MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ebru Şallı hastanede iç çamaşırları kaybolduğu iddiasına yanıt verdi

Hamilelik için tedavi gören Ebru Şallı hakkındaki iddia gündem oldu. İddiaya göre Şallı'nın tedavi gördüğü hastanede iç çamaşırları kaybolunca eşi Uğur Akkuş hastaneyi bastı. Bu iddialar gündem olunca ünlü model Ebru Şallı hemen bir paylaşım yaptı.

Uğur Akkuş ile boşanacağı iddia edilen Ebru Şallı bu iddiaları yalanlayan bir adım attı. İddiaya göre bir süre önce oğlunu kaybeden Şallı tüp bebek tedavisi için hastane gitti. Ancak hasta süreciyle ilgili ilginç iddialar gündeme geldi.

Takvim'in haberine göre; doktorlarla görüşen 45 yaşındaki eski manken, aldığı "Anne olmak için bir engeliniz yok" cevabıyla sevinmişti. Yaklaşık 1 haftadır karar verme aşamasında olan Şallı, önceki gün hastanenin yolunu tuttu. Tüp bebek tedavisine başlayan Şallı'ya ilk transfer yapıldı.

yeniden-anne-olmak-icin-dugmeye-basti-2-14855473_o

ŞALLI'NIN İÇ ÇAMAŞIRLARI KAYBOLDU

Ebru Şallı'nın işlem sırasında iç çamaşırları kayboldu. Bu durumu duyunca çılgına dönen Uğur Akkuş, hastaneyi ayağa kaldırdı. Hatta iş insanının kamera kayıtlarının incelenmesini istediği de konuşulanlar arasında.

EBRU ŞALLI'DAN YANIT

Ebru Şallı bu iddiaların gündem olmasının ardından bir paylaşım yaparak "La Fontaine'den masallar var yine bugün tek bir gazete ama pek bir sever beni çok sevişiriz" yazdı.
11

Vitrin


En Çok Aranan Haberler