SPOR

CANLI

Eike Immel bir parça ekmeğe muhtaç oldu

Borussia Dortmund, Stuttgart, Manchester City gibi dev kulüplerde ve Almanya Milli Takımı'nda forma giyen efsane kaleci Eike Immel, iflas etti. 'Bir parça ekmeğe muhtaç' olduğunu söyleyen Immel, 2004-2005 sezonunda Fenerbahçe'de kaleci antrenörlüğü yapmıştı.

Eike Immel bir parça ekmeğe muhtaç oldu

"Lezzetli yemekler yemek isterim. Ama bazen bir parça ekmek bulduğuma seviniyorum..."

Bir parça ekmeğe muhtaç olan ve bu sözleri söyleyen bir dönem Bundesliga ve İngiltere Premier Ligi'nde büyük takımların kalesini koruyan Eike Immel'e ait...

RESMEN İFLAS ETTİ

Toplam 534 kez Dortmund ve Stuttgart formasıyla Bundesliga'da kaleye geçen, İngilizlerin büyük kulübü Manchester City'de oynayan ve 19 kez de Almanya Milli Takımı forması giyen ünlü kaleci Immel, iflas etti.

HER ŞEYİNİ KAYBETTİ

Milyonlarca Euro'luk tüm servetini kaybeden Immel, bir dönem Fenerbahçe'de kaleci antrenörlüğü de yaptı. Kaleci Volkan Demirel'i çalıştıran Immel, geçinebilmek için belediyeye başvurdu.

"YANLIŞ YATIRIMLAR VE KÖTÜ ARKADAŞLAR KURBANI OLDUM"

Yanlış yatırımlar ve kötü arkadaşlar kurbanı olduğunu söyleyen 55 yaşındaki efsane kaleci, "Emlak yatırımlarında kandırıldım. Çürük ve değersiz yerler satın aldım. Renkli bir yaşam sürdürdüm. Şimdi ise parasız kaldım. Bana futbol içinde bir görev verirlerse sevinirim. Eski kulüplerimden tek beklentim genç takımlarda bana antrenörlük yaptırmaları" dedi.

Eike Immel, 2004-2005 sezonunda Fenerbahçe'de kaleci antrenörlüğü yapmıştı.

HAKKINDA KUMAR VE UYUŞTURUCU İDDİALARI VARDI

2008 yılında kumar borcu nedeniyle başı polisle derde giren Immel hakkında bir ara 'kokain kullanıyor' iddiasıyla soruşturma açılmış ancak temiz çıkmıştı. (hürriyet)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
parasız kaldıysan gel türkiye kulupleri seni havada kapar sölemedi deme
içki öldürür kumar süründürür..Arkadaşı Daum olanın akibeti böyle olur..
hani kötülere bişey olmazdı
Takım
O
Av
P
Geri Dön