El Chapo’nun oğlunu gözaltına alan polis 150 kurşun ile öldürüldü

Meksika’da 17 Ekim’de uyuşturucu karteli El Chapo’nun oğlunu gözaltına alan polis bir otoparkta 150 kurşunla öldürüldü.

Meksika’nın Culiacan kentinde gerçekleşen olayda, El Chapo’nun oğullarından Ovidio Guzman Lopez’i gözaltına alan ekipte olduğu bildirilen ve yetkililer tarafından adı açıklanmayan polis, Çarşamba günü gündüz vakti bir otoparkta içinde bulunduğu aracına kurşun yağdırılarak öldürüldü.

Görüntülerde koyu renkli bir aracın polisin aracına yaklaştığı ve en az 2 tetikçinin araçtan dışarı çıkıp, polisin içinde bulunduğu araca ateş açtığı görülüyor. Yetkililer, 30 saniye süren olayın ardından söz konusu polisin bedeninden ve aracından yaklaşık 150 kurşun çıktığını belirttiler.

20741282-7662587-image-a-8_1573166273623

Bilinen adıyla Sinalao uyuşturucu kartelinin lideri El Chapo’nun oğlu 17 Ekim’de Culiacan’da gözaltına alınmış, şehirde güvenlik güçleri ile kartel arasında savaşı andıran bir çatışma başlamıştı.

Çatışmaların şiddetlenmesinden sonra Meksika Devlet Başkanı Andrés Manuel López Obrador, şehrin güvenliğini sağlamak için El Chapo’nun oğlu Ovidio Guzman Lopez’i serbest bırakmıştı.

KAYNAK: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 52 yorum
dünyanın en iğrenç ülkesi
wayyy beee.. Devlet mafyadan korkuyor .. YAZIK...
bir zamanlar turkiyede boyleydi infazlar boyle alenen degildi ama yine infaz vardi devletin en ust makamindaki kesimde yol veriyordu unutuldu tabi sonra tayip istifa
@ibrahim_erdinc_1980 o günlere dönmeye razılar, ülke onların umurunda değil, yeter ki erdogan gitsin.
öylemidersin.belki iyice yüze dışarı vursunlar kökenlerini ederleri görülsün diye neler yapabilecekleri iyice görülsün diye belki dışa vurduruluyordur.devlet dediyin dev bir etdir.onlar ise birey et
devletin mafyadan falan korktuğu yok.devletlerini mafya yönetiyor olmalı.ismi açıklanmayan polisi infaz ediyorlar.
@alanya.antalya hala varlar dahada coklar adları degişik şimdilik kendilerine iş adamı diyorlar ama asıl işleri mafya
@sprglvs28 Olm o zamandan bu zamana tek değişen o mafyanın yerine gelen çoluk çocuğun botoksları ne fark var daha büyük devletimiz ülkesi için çalışan şaibeli şekilde intihar süsü verilerek öldürülen aselsan mühendislerinin cinayetlerini aydınlatamadı tabi siz herşeyi unuttuğunuz için yada bilmemezlikten geldiğiniz yada işinize gelmedii için anlamazsınız.
bizde suçlu abd lileri bırakıyoruz pek fark yok..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler