Elçin Sangu'nun yeni dizisi belli oldu! İşte İyi Günde Kötü Günde dizisi oyuncuları

Elçin Sangu, yeni sezonda ekranlara dönüyor. Sevilen oyuncu Star TV'den ekrana gelecek İyi Günde Kötü Günde dizisine dahil oldu.

Elçin Sangu'nun yeni dizisi belli oldu! İşte İyi Günde Kötü Günde dizisi oyuncuları

Son olarak Çarpışma dizisinde rol alan Elçin Sangu'nun yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde oldu. Star TV'nin ekrana getireceği dizinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

İyi Günde Kötü Günde dizisinin oyuncu kadrosunda Elçin Sangu'yla birlikte Seda Bakan, Mert Fırat, Şenay Gürler, Nergis Kumbasar, Osman Alkaş, Derya Alabora, Yasemin Allen ve Ali Yağcı bulunuyor.

O3 Medya imzası taşıyan dizide senaryoyu Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil kaleme alacak. Yönetmen koltuğunda ise Barış Erçetin oturacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Walla halkın nezdinde ne Elçin hanım ve ne de Mert beyin karşılığı yok artık..Oynayacakları diziler tutmaaaaaazzzzzz...Hayır yani,diğer oyuncu arkadaşlara da yazık olacak..Tutmayacak bir diziyi CV lerine eklemiş olacaklar..Walla bizler Elçin'in oynacağı diziye TV lerimizi kapamış durumdayız..Ha,bu arada;Elçin dizinin ulaşım sorumlularına evinin adresini düzgün versin,mazallah kendisi bile adresinin neresi olduğunu muhasebecisinden öğreniyorrr..
ne yani bi dizide oynadı diye çnemli birimi oldu.. defolsun.. gitsin kumda oynasın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler