MAGAZİN

Emina Jahovic görüntülenmemek için çok çabaladı ama...

Emina Jahovic görüntülenmemek için çok çabaladı ama...

Son günlerde adı yazılımcı Rona Gürçay’la anılan Sırp şarkıcı Emina Jahovic, ortalığı birbirine kattı. Estetik merkezinden çıkarken görüntülenen Emina Jahovic ne yapsa olmadı.

Nişantaşı’nda bir estetik merkezine giden Emina Jahovic, muhabirlerin kendisini kapıda beklediğini öğrenince film gibi senaryo yazdı. Jahovic, şoförüne, estetik merkezi çalışanları aracılığıyla mekanın arka kapısına gitmesini söyledi. Şoför ise gazetecilere, "Yemek yemeye gidiyorum. Emina Hanım iki saatten önce çıkmaz" diyerek, mekan önünden uzaklaştı.

tv100'ün haberine göre; birkaç dakika sonra kendi aracıyla estetik merkezinin önünden geçen Jahovic’in, yüzüne yaptırdığı işlemler sonrası görüntü vermemek için böyle bir taktik uyguladığı ortaya çıktı.

Aracıyla hızlı bir şekilde uzaklaşan şarkıcı, yolculuk sonrası tekrar Etiler’de bir site önünde görüntülendi.

5f537ea355427f1b9086bc55

Site girişimde güvenlik görevlileri tarafından tanınmayan Jahovic, araç içerisinde görüntülenmeye başlayınca suratını gizlemeye çalışsa da sonunda pes etti.

Ünlü şarkıcı, siteye giriş yapmak için telefonla görüşüp, site içerisinde oturan kişiden yardım istedi. Şoförü ise gazetecilere tepki göstererek, "Emina Hanım'ı çekemezsiniz" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
sonuç: sitedeki sevgilisi de tanımayıp güvenliğe içeri almama talimatı verdi!
Bu kadın yeni estetik ne çıkıyorsa hepsini yaptırıyor jawline liplift botokstan kranial damarları sıkışmış görünüyor bu kadar estetik düşkünü insanın psikolojik sorunları vardır kesinlikle normal değil birde çocukken 5 metreden çekilmiş resimlerini fan sayfalarında paylaşılıyor insanları kör zannediyor aptal yerine koyuyor evet emina bı akilli sen varsın karga burun
neden kimki bu karı turk bile degil türkiyede artıstlık yapıyor insan olun insan yada cıkmayı dusarı falan
Geri Dön