MAGAZİN

Enes Batur'dan Nisa-Barış öpüşmesiyle ilgili açıklama! 'Büyütülecek bir şey yok'

Enes Batur'dan Nisa-Barış öpüşmesiyle ilgili açıklama! 'Büyütülecek bir şey yok'

Survivor yarışmacıları Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın öpüşme videosu sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Barış ve Nisa'nın bir an olsun yanından ayrılmadığı Enes Batur sızan görüntülerle ilgili konuştu.

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın uzun süredir sevgili olduğu iddiası gündemdeydi. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ise her fırsatta bu durumu yalanlıyor ve "Biz kardeşiz" diyordu. Ancak geçtiğimiz gün Nisa ve Barış'ın öpüştüğü video sızdırıldı.

İkili açıklama yaparak arkadaş sandıkları ve güvendikleri birinden kazık yediklerini söyledi. Öpüşmenin olduğu yerin Enes Batur'un evi olduğu ve videoyu ise kimin sızdırdığı merak konusu oldu.

Nisa ve Barış'ın sıklıkla Enes Batur ile vakit geçirdiği biliniyor. Herkes Enes Batur'un ne açıklama yapacağını merak ederken Batur kısa bir video çekerek bu yaşanan olayı eleştirdi. Enes Batur açıklamasında "Paylaşılan video için üzüldüm. İnsanların özel hayatı böyle paylaşılmamalı. Umarım paylaşan kişi gereken cezayı alır. Fazla büyütülecek bir şey yok" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Ulan sizi adam eden bu magazin olmadığı sürece siz zaten bizim Gözümüzde bir hicken, hepten yok olacaktınız, dua edin magazin yalakalarıniz var, halkın gözünde sokaktaki kediden farkiniz yok...
Enes batur adamın dibidir
Sen sızdırmadıysan bende birşey bilmiyorum
Geri Dön