Mynet Trend

Engin Altan Düzyatan'dan Diriliş Ertuğrul dizisine veda mesajı!

TRT1'de 5 sezondur yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara veda etti. Dizinin devamı olacak Diriliş Osman'da rol almayacak olan başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'dan ise veda paylaşımı geldi.

Engin Altan Düzyatan'dan Diriliş Ertuğrul dizisine veda mesajı!

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul, 29 Mayıs Çarşamba yayınlanan 150. bölümü İle final yaparak ekranlara veda etti. Yeni sezonda Diriliş Osman olarak yoluna devam edecek yapımda rol almayacak olan Engin Altan Düzyatan, sosyal medya hesabından veda paylaşımı yaptı.

"YENİ PROJELERDE GÖRÜŞMEK ÜZERE"

Engin Altan Düzyatan büyük final öncesi sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı;

"İlk set gününden itibaren, çok emek ve özveriyle hazırlanan Metin Günay ' ın kurduğu dünyaya ben ve ekip arkadaşlarım inanarak ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak 5 sezon geçirdik. Bu süre içerisinde bizi yalnız Türkiye 'den değil Dünyanın dört bir yanından izleyerek destekleyen tüm seyircimize çok teşekkürler. Beraber çalıştığım tüm oyuncu arkadaşlarıma, yayıncı kuruluşumuz TRT1'de yapımcımız Mehmet Bozdağ'a teşekkürler. Böyle unutulmaz bir işin içinde olmak, zor şartlarda çalışıp bu işi buralara kadar getirmek kameraman arkadaşlarımdan, set çalışanlarına kadar arkada büyük bir ekibin çalışması sonucu oldu. Emeği geçen herkesle çalışmak benim için büyük zevkti. Yeni projelerde görüşmek üzere.

engin

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön