MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Eşi Bülent Ersoy'la basıldı

Ahu Tuğba'dan Bülent Ersoy ile ilgili ilginç açıklamalar

Eşi Bülent Ersoy'la basıldı

Kanaltürk ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına sinama oyuncusu Ahu Tuğba ile kızı Anjelik konuk oldu. 2. Sayfa sunucuları, Ahu Tuğba'nın geçmişte yaşadığı skandal bir olayı gün yüzüne çıkarttı.

"Bülent Ersoy kayınvalidesini tartakladı mı?" haberi tartışılan programda, "Ben bağırsa korkarım" diyen sunucuya Ahu Tuğba, "Ben Bülent Ersoy'un bağırmasından hiç korkmadım. Gelsin bir de bana bağırsında göreyim. O bana neden bağırmayacağını çok iyi bilir. Yaralar kapanmaz" diye konuştu.

"Eğer Bülent Ersoy ile kavga nedenimi söylersem Türkiye yer yerinden oynar" ifadesini kullanan Tuğba'ya, "Eşini Bülent Ersoy ile yakaladın mı gerçekten?" Sorusu soruldu.

Tuba ise, "Ben ne gördüm ne ettim" yanıtını verdi.

"CİCİ ANNESİ OLACAK"

Kızı Anjelik, bu konuyu bildiğini ama anlatmaya gerek olmadığını söyledi.

Bunun üzerine Tuğba'nın, "Çocuğumu ona vereceğim büyütsün diye. Cici annesi olacak" sözleri şaşkınlık yarattı.

Programın ilerleyen dakikalarında 2. Sayfa sunucuları, bundan birkaç yıl önce Ahu Tuğba'nın verdiği röportajı buldular. Ersoy ile neden küs olduklarını o röportajda anlatmıştı. "Daha önce eşim beni bir erkekle aldattı" diyen Ahu Tuğba yıllar sonra bu kişinin kim olduğunu açıkladı. İşte o röportaj:

Bülent Ersoy'un kadın olmadan önce eşiyle birlikte olduğunu iddia eden Ahu Tuğba, "Hepsini Allah'a havale ediyorum" dedi. Kırgın olmadığını söyleyen Tuğba, "Bülent'i çok severim inkar etmemesi çok güzel, ben sana kuma geldim demesi de güzel" diyerek ilginç açıklamalarda bulundu.

[Eski eşi Bülent Ersoyla basıldı](http://video.mynet.com/siesan2010/Eski-esi-Bulent-Ersoy-la-basildi/1380190/ "Eski eşi Bülent Ersoyla basıldı") | [www.mynet.com/video](https://www.mynet.com/video "https://www.mynet.com/video")
Vitrin

En Çok Aranan Haberler