Mynet Trend

Eski güreşçinin açıklaması olay oldu! ''Bir milyon kadınla cinsel ilişkiye girdim''

Eski güreşçi Virgil, namı diğer Michael Jones, bir röportaj esnasında dünya çapında bir milyon kadınla birlikte olduğunu söyleyerek övündü. Ancak hayranları bu sayıya inanmadı ve hesapladılar. Çıkan sonuç, sosyal medyada gündem oldu.

Eski güreşçinin açıklaması olay oldu! ''Bir milyon kadınla cinsel ilişkiye girdim''

71 yaşındaki eski güreşçi Virgil, katıldığı bir programda sunucunun kendisine hayranlarından gelen soruları yöneltmesi üzerine ''Kaç kadınla birlikte oldun?'' sorusuyla karşı karşıya kaldı. Gerçek adı Michael Jones olan Virgil'in verdiği cevap herkesi şaşırttı.

Çünkü eski güreşçi, kendisine yöneltilen bu soruya "Bilmiyorum, belki dünya çapında... Muhtemelen bir milyon" diye cevap verdi. Ancak verdiği cevap, hayranlarını hesaplama yapmaya teşvik etti.

GÜVENEMEDİLER

yaşlılık1

Programın sunucusu gibi, güreş sporu hayranları da Virgil'in cevabına pek güvenemediler. Çünkü herkes 1.000.000 kadınla birlikte olmanın zaman alıcı bir aktivite olması gerektiğini düşündü.

HESAPLADI VE AÇIKLADI

iStock-618061808

Bir takipçi, "Hesabı yaptım: Virgil 7 Nisan 1951'de doğdu. Onun 1.000.000 kadınla birlikte olması, doğumundan bu yana geçen tüm ömrünün her 37.5 dakikasında bir ortalama bir kadınla birlikte olmuş olmasını gerektirir." diye yazdı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler