Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Eski yetişkin film yıldızı Lisa Ann, unutmadığı o sahneyi anlattı! “At üzerinde 12 saat cinsel ilişki...”

  Bir dönemin en ünlü yetişkin film yıldızlarından biri olan Lisa Ann, kariyerine son verdikten sonra oluşturduğu OnlyFans hesabı sayesinde popülerliğini korumayı başardı. Yetişkin film sektörünün acımasız ve vahşi bir hale gelmesinden sonra 2014 yılında oyunculuğu bırakmaya karar veren Ann, kamera arkasında yaşadığı travmatik bir sahneden söz etti.

  Yetişkin film sektörünün zannedilenin aksine oldukça zor bir çekim süreci olduğunu dile getiren Ann, Stiff Socks podcastinde yaptığı açıklamada 2009 yılında at üzerinde cinsel ilişkiye girdikleri bir sahnenin hesapladıkları gibi gitmediğini itiraf etti. Çekimlerin öncesinde partneriyle beraber at eğitimi aldıklarını ve hayvanı ürkütmemek için özel bir çaba sarf ettiklerini söyledi.

  “YERE ÇAKILDIK”

  1

  Eski yetişkin film yıldızı binicilik eğitimi almalarında rağmen erkek oyuncunun atı ürkütmesi sonucunda bir adam hızlanan hayvanın kendisi ve partnerini üzerinden attığını dile getirdi. Atın üzerinden yera çakıldıklarını ifade eden Ann, vücudundaki yaralara rağmen filmin yapımcılarının sahnenin çekimleri için ısrar ettiğini belirtti.

  2

  At üzerindeki cinsel ilişki sahnesinin hem kendisi hem de çekim ekibi için zor bir süreç olduğunu dile getiren Ann, “Yönetmen o gün 12 saat boyunca at üzerinde ilişkiye girdiğimiz sahneyi çekmek için uğraştı. Kariyerimin en zor günüydü” dedi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler