Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Sınırsızlar kim? Gizemli düşman Şafak Sınırsız'ı kim oynuyor? EDHO 147. son bölüm izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 147. son bölümüyle ekrana geldi. EDHO'da son bölüme 'Sınırsızlar' damga vurdu. Sınırsızlar denilen ekibin başındaki Şafak Sınırsız, büyük bir savaş başlattı. Altan'ın arkasındaki ekip de olan Sınırsızlar, EDHO'daki tüm dengeleri değiştirdi. Peki Sınırsızlar kim? Şafak Sınırsız'ı kim oynuyor? Sınırsızlar Hızır'ın adamı Tefo'yo da öldürdü. Hızır ise Altan'ı ele geçirmeye çalıştı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 147. son bölümde yaşananlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 147. son bölümü ile 12 Kasım Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Burak Sergen, Ozan Akbaba ve Naz Elmas'ın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümüne, Hızır Çakırbeyli ailesinin yeni düşmanı olan Sınırsızlar ortalığı kan gölüne çevirdi. Başında ordudan atılma Şafak Sınırsız'ın olduğu ekip, Altan'ı da destekleyerek yeni bir savaş başlattı.

EDHO'DA SINIRSIZLAR KİM?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Şafak Sınırsız'ın başında olduğu 'Sınırsızlar' çetesi Çakırbeyliler'e karşı saldırıya geçti. Altan'ın da arkasındaki gizli güç olan Sınırsızlar, yabancı istihbarat teşkilatlarının desteklediği paralı askerlerden oluşan bir ekip. Başında ise Şafak Sınırsız yer alıyor. Diziye yeni katılan oyuncu Murat Özben ise Şafak Sınırsız rolünü canlandırıyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Altan, Hızır Ali'nin elinde olmasının verdiği güvenle, rahatça karşına çıkabildiği Hızır'dan, oğlunun canına karşılık içinde çok önemli bilgilerin olduğu bilgisayarı ister. Böyle bir tehdidin karşısında uzlaşma yoluna gitmek zorunda kalan Hızır, bilgisayarı vermeye razı olsa da Tipi'nin beklenmedik çıkışı Hızır Ali'nin hayatını tehlikeye atacaktır. Oğlunun canını kurtarmak için Altan ile anlaşmak zorunda olan bir diğer isim de Tufan'dır. Aynı oyunu Sınırsızlarla birlikte, bu kez silahların saklandığı depoyu öğrenmek için kuran Altan, ne kadar ciddi olduğunu Tufan'ın gözleri önünde yeğeni Kemal'i öldürerek kanıtlayacaktır. Altan yaptığı eylemlerle Çakırbeylilerin sabrını sınarken, Melike Meftun da yeğenleriyle planlar yapmaya devam eder. Ablasının oyunlarından sıkılan Feyyaz ise Meftun ailesinin kontrolünün kendisinde olduğunu bu kez sert bir dille gösterecektir.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler