MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Farah Zeynep Abdullah 'Bihter' yorumuna dayanamadı! Verdiği yanıt olay oldu

Bir döneme damga vuran Aşk-ı Memnu efsanesi 'Bihter' ismiyle filme uyarlandı. Heyecanla beklenen filmin ilk fragmanı da geldi. Farah Zeynep Abdullah’ın Bihter rolüne, Boran Kuzum'un Behlül rolüne hayat verdiği film tanıtımıyla büyük ses getirdi. Sosyal medyada eleştirilere neden olan filmle ilgili yapılan bir yoruma Farah Zeynep Abdullah kayıtsız kalamadı. Ünlü oyuncunun yorumu sosyal medyada çok konuşuldu.

Farah Zeynep Abdullah 'Bihter' yorumuna dayanamadı! Verdiği yanıt olay oldu

Türk dizi tarihinin en çok izlenen yapımları arasında yer alan Aşk-ı Memnu 'Bihter' ismiyle filme uyarlandı. 16 Kasım’da Prime Video’da yayınlanacak Bihter filmi heyecanla beklenirken filmin ilk fragmanı da geldi.

Eleştirilere neden olan frgamanın ardından film ile ilgili yapılan bir yoruma Bihter'in yıldızı Farah Zeynep Abdullah dayanamadı. Verdiği yanıtla sosyal medyayı salladı.

BİHTER

Bihter filminin afişi ve fragmanı büyük ses getirdi. Bir sosyal medya kullanıcısı; 'Bihter'i neden Bihter oynamıyor?' deyince olanlar oldu. Bu yorumu gören Farah Zeynep Abdullah sessiz kalamadı ve yorumu alıntılayıp cevap verdi.

Farah Zeynep Abdullah  bhter

Farah Zeynep Abdullah'ın 'Ölmüş olduğu için' yanıtı ise sosyal medyayı salladı. Ünlü ismin verdiği bu yanıt kısa sürede viral oldu ve 'Bihter Beren Saattir, Beren Saat Bihter'dir', 'Bihter ölmedi kalbimizde yaşıyor', 'Evet bir tane Bihter vardı o da öldü' gibi yorumlar yapıldı.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler