Farkı tarzı: Xiaomi Redmi K30 sevindirici bir özellik ile duyurulacak!

Xiaomi’nin alt markası Redmi’nin yakında tanıtacağı akıllı telefon modeli Xiaomi Redmi K30 kutusuyla birlikte görüntülendi. Görüntülerde Redmi K30’un tüm tasarım detayları ortaya çıkarken, yeni bir özelliğe daha sahip olacağı öğrenildi. İşte o yeni özellik.

Farkı tarzı: Xiaomi Redmi K30 sevindirici bir özellik ile duyurulacak!

Xiaomi Redmi alt markası ile orta seviye gelire sahip akıllı telefon sahipleri memnun etmeye devam ediyor. Şirketin yeni hedefi ise Redmi K30 modeliyle farklılık yaratmak. Bu açıdan yüksek donanımlı ve 5G destekli bir Xiaomi Redmi K30 modeli ortaya çıkartacak olan Xiaomi, telefonun tanıtım tarihine kadar sızıntıların önüne geçemedi. Bugün Redmi K30’a ait yeni görüntüler Çin’in sosyal medya ağı Weibo’da yayınlandı.

XİAOMİ REDMİ K30 WEİBO’DA ORTAYA ÇIKTI

Weibo’da ortaya çıkan görüntülerde Redmi K30’un kendisi ve kutusu yer alıyor. Öncelikle Redmi K30’un kutusundan başlayalım. Telefonun kutusu sade ve beyaz rengin hakim olduğu bir tasarıma sahip. Üzerinde pek tabi Redmi K30 yazı bulunan kutunun arkasında ise Redmi’nin çılgın maskotu ‘’Big Devil’’ arzı endam ediyor. Gelelim telefonun kendisine.

14

XİAOMİ’DEN REDMİ K30’A ‘HİBRİT’ DESTEĞİ

Redmi K30’un tüm tasarım detayları var olan görsellerde açık bir şekilde görünüyor. Görsellerdeki cihazın öne çıkan bir detayı ise Redmi K30’da kullanıcıları sevindireceğini düşündüğümüz bir özelliğin daha olacağını gösteriyor. Görüntülere göre Redmi K30’da Hibrit çift SIM desteği olacak. Bu sayede cihaz, hem çift SIM ile kullanılabilecek hem de tek SIM kullanılarak SD kart desteği sunabilecek.
15

Görüntülerdeki Redmi K30, daha önceki sızıntılarda ortaya çıkan Redmi K30 modelinin birebir aynısı. Bu açıdan sızdırılan cihazın gerçekten bir Redmi K30’a ait olması çok yüksek. Ayrıca burada Xiaomi hoş bir sürpriz yapmış. Redmi K30 gördüğümüz kadarıyla üzerinde yerleşik bir ekran koruyucu ile geliyor. Yani telefonu satın alacak kulllanıcılar bir de uygun ekran koruyucu bulmak için fellik fellik dolaşmak zorunda kalmayacak.

XİAOMİ REDMİ K30 ÖZELLİKLERİ

Redmi K30’un özellikleri henüz net değil. Ancak sızıntılara göre Redmi K30’da Snapdragon 730G işlemcisinin yer alması bekleniyor. Bu işlemciye model seçeneğine göre 6GB RAM veya 12 GB RAM’in eşlik etmesi öngörülüyor. Cihazın iki farklı versiyon ile çıkmasına ise kesin gözüyle bakılıyor zira Xiaomi’nin Redmi K30’un 5G versiyonunu da üreteceği biliniyor. Redmi K30 5G modelinde ise Snapdragon’un geçtiğimiz günlerde tanıttığı 5G destekli Snapdragon 765G işlemcisinin kullanılmasına ise kesin gözüyle bakılıyor. Telefonun tanıtımı ise 10 Aralık’ta bizzat Xiaomi tarafından yapılacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler