Fatih Portakal 'Sürprizlere hazır olun' diyerek duyurmuştu! Kanaldan izin çıkmadı

FOX Ana Haber sunucusu gazeteci Fatih Portakal, Twitter hesabından 'Sürprizlere hazır olun' diyerek Youtube kanalı açtığını duyurmuştu. Portakal, "Şirket kuralları gereği yapamayacağım bildirildi. Kural kuraldır. Bugün olamasa da gelecekte yaparım. Bilgilendirmek istedim" mesajını paylaştı.

Fatih Portakal 'Sürprizlere hazır olun' diyerek duyurmuştu! Kanaldan izin çıkmadı

Gazeteci Fatih Portakal, Twitter hesabından Youtube kanalı açtığını takipçilerine duyurmuştu. Portakal yine Twitter hesabından paylaştığı mesajda, şirket kuralları gereği kanalını kullanamayacağını açıkladı.

İşte Fatih Portakal'ın paylaştığı mesajlar;

Şirket kuralları gereği yapamayacağım bildirildi. Kural kuraldır. Bugün olamasa da gelecekte yaparım. Bilgilendirmek istedim.

Ve bu yüzden önceden attığım 2 adet bilgilendirme twitini kaldırıyorum.

portakal

PORTAKAL, YOUTUBE KANALI AÇTIĞINI BU MESAJLA DUYURMUŞTU

portaaa


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
SİZ KENDİNİZİ NE ZANNEDİYORSUNUZ
sizin gibileri aydinlatacak bir merci... olarak goruor. adam yazik. ne kadar cok yerden cahil cuhelayi aydinlatmaya zorluo.
Bu millete örnek olacak yada dikkate alınacak ehliyet liyakat vede hidayet vede basiret ehli değilsiniz.HAKKA ÇAĞIRAN HAKKI HAYKIRAN BATIL I ÖTELEYEN BİR USLÜP OLMADIKÇA ,HARAMI HELALİ,YANLIŞI,DOĞRUYU,İYİYİ KÖTÜYÜ ANLATMADIKÇA,BU EVRENİ YARATAN ALLAH IN KUDRETİNİ İLMİNİ DÜŞÜNÜP,İDRAK EDİP ,YAŞAMA ELVERİŞLİ BU DÜNYA VE İNSANLARIN NEDEN VAR EDİLDİĞİNİ ANLAMINI İDRAKE ÇALIŞMADIKÇA .KÖTÜLÜĞÜ (YALAN,İFTİRA,ZİNA,İÇKİ ,KUMAR, RÜŞVET,YOLSUZLUK, KUL HAKKI VS..) YOK EDİP, HELALİ AHLAKI DÜRÜTLÜĞÜ CANA MALA KASTETMEMEYİ, ANA BABA KOMŞU HAKKI VS.. GİBİ İYİLİKLERİ YAYMADIKÇA.BOŞ LAF SALATASI...
veleddalin âmin. Bu ne la
he canimmm işte tamda ondan
eldeki kuş daldaki kuştan daha değerli, ilerde diğer dallara uzanırım demiş R’yi kullanıp
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler