Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Foundation (Vakıf) dizisinin çekimleri başladı

  Apple TV+ platformunda izleyiciyle buluşacak olan Isaac Asimov'un klasik bilim kurgu serisi Foundation (Vakıf) dizisinin çekimleri sessiz sedasız başladı. Dizinin İzlanda’daki setinden bir kare sosyal medyaya sızdı.

  Isaac Asimov'un ünlü bilim kurgu serisi Foundation, Apple TV+ platformu için dizi oluyor. Başrollerini Chernobyl, The Crown ve Mad Men dizileriyle birçok Emmy ve BAFTA ödülüne aday gösterilen Jared Harris ile The Fall, Guardians of The Galaxy, Hobbit serisi, Halt and Catch Fire gibi yapımların oyuncusu Lee Pace paylaşıyor. Jared Harris, Vakıf dizisinde serinin başkahramanı olarak nitelendirebileceğimiz Hari Seldon'u canlandıracak. Lee Pace'i ise Galaksi İmparatoru Brother Day rolüyle izleyeceğiz.

  David S. Goyer ve Josh Friedman yaratıcılığında çıkacak olan dizinin çekimleri sessiz sedasız başladı. Dizinin çekimlerinin İzlanda'da yapıldığı belirtiliyor. Yerel haber ajansı RUV.is'in haberinde, çekimlerin İzlanda'nın başkenti olan Reykjavík'te yaklaşık 250 kişilik bir yapım ekibiyle start verdiği belirtilmiş. İlk sezonun büyük bir kısmının aynı bölgede çekileceği söyleniyor. Setten bir de fotoğraf sosyal medyada paylaşıldı.

  FOUNDATION (VAKIF) KONUSU

  Isaac Asimov imzalı seri; Foundation, Foundation and Empire ve Second Foundation isimli üç romandan oluşuyor. Toplam yedi kitaptan oluşan Vakıf serisi son derece karmaşık bir hikayeye sahip. Galaktik bir imparatorluğun çöküşünü konu alan seride; başkahramanımız Hari Seldon, galaksinin dört bir köşesine yayılmış insanları bir arada tutan dev imparatorluğun çökmek üzere olduğunu fark etmesinin ardından insanlığın bilgisini ve tarihini yok olmaktan kurtarmak için zorlu bir yolculuğa atılıyor. Matematiksel veriler kullanarak geleceği görme yeteneğine sahip bir psikotarihçi olan Seldon, on binlerce yıl süren planıyla insanlık kültürünü imparatorluğun çöküşüyle ortaya çıkan kargaşada korumaya ve genişletmeye çalışıyor.

  Apple'ın Vakıf dizisini 2021 yılında yayınlaması bekleniyor.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler