Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Apple TV+'ın "Foundation" dizisinin başrolleri Lee Pace ve Jared Harris oldu

  Isaac Asimov'un Foundation'ın diziye uyarlanıyor. Apple TV+ yapımında başrol oyuncuları Lee Pace ve Jared Harris olarak açıklandı.

  Geçtiğimiz sene Apple TV+ tarafından diziye uyarlanacağı açıklanan Isaac Asimov imzalı Foundation’ın kadrosunda yer alacak iki isim açıklandı. Isaac Asimov’un kült serisi Foundation’ın dizi uyarlaması Apple TV+ ile yakında ekranlarımızda olacak. Uyarlamada yer alacağı açıklanan ilk isimler ise, Chernobyl, The Crown ve Mad Men dizileriyle birçok Emmy ve BAFTA ödülüne aday gösterilen Jared Harris ile The Fall, Guardians of The Galaxy, Hobbit serisi, Halt and Catch Fire gibi yapımların oyuncusu Lee Pace.

  Jared Harris, Foundation'da Hari Seldon'a hayat verecekken Lee Pace Brother Day'i canlandıracak. Galaktik imparatorluklarının tehlikede olduğunu fark eden bir grup insanın, bu imparatorluğun büyük kültür mirasını kurtarmaya çalışmasını konu edinen Foundation’ın uyarlamasına dair henüz başka bir açıklama yapılmadı.

  Apple TV+, Kasım ayı içerisinde izleyicilerinin karşısına çıkmaya başlayacak. Platformda yer alacak diğer diziler arasında See, The Morning Show, Dickinson, For All Mankind, The Helpsters, Ghostwriter, Servant gibi yılın en iddialı yapımları bulunuyor.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler