MAGAZİN

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ödüller sahiplerini buldu

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Film Ödülü’ Ferit Karahan’ın yönettiği ‘Okul Tıraşı’ filmine verildi. Festivalde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülü ‘Zuhal’ filmindeki rolüyle Nihal Yalçın, ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülü ise ‘Kafes’ filmindeki rolüyle Tarhan Karagöz’ün oldu.

Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla Antalya Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde bu yıl 58.’si düzenlenen festivalin kapanış ve ödül töreni, yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri çerçevesinde 10 bin kişilik spor salonunda yapıldı.

Sunuculuğunu Şevval Sam ve Yekta Kopan’ın yaptığı geceye, seslendirdiği şarkılarla renk kattı. Şevval Sam’ın birbirinden hareketli seslendirdiği parçalara salondakilerde eşlik etti.

ALTIN PORTAKAL'DA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Altın portakalda kimlerin eline kaldı
Geceyi berbat eden gereksiz insan Nihal Yalçın.
bir çoğunu kimse tanımıyor ve bu coğrafyaya aykırı kişilikler.yine belli bi azınlıklar oluşmaya başladı ülkenin gerçek sahibi gibi görüyorlar güzelim ülkemizi ,azınlık olmalarına rağmen sesleri gür çıkıyor,çoğunlukmuş gibi bir hava estiriyorlar.bir çoğu bugün fetö ülkeyi ele geçirmiş olsaydı yine bu ödülleri yine alacaklardı.bilmem anlatabildim mi?
Geri Dön