SPOR

CANLI

Sergen Yalçın ayrılıyor mu? Sergen Yalçın neden ayrılıyor? Rıdvan Dilmen’den üzen açıkladı

Sergen Yalçın, 10 yaşında girdiği Beşiktaş altyapısından A takımına kadar yükselmiş, daha sonra ise Beşiktaş takımının teknik direktörlüğünü de üstlenmiştir. Sergen Yalçın en son 2020 yılında Beşiktaş takımı ile 1 buçuk sözleşme imzalamıştır. Beşiktaş’a gönül veren ve 15 sene Beşiktaş için top koşturan Yalçın için spor yorumcusu Rıdvan Dilmen’den üzen açıklama geldi.

Beşiktaş altyapısında takıma girerek 15 sene forma giyen Sergen Yalçın daha sonra Beşiktaş’ın teknik direktörlüğü yaptı. Kısa dönemli başka takımlara geçiş yapmış olsa da son olarak tekrar 29 Ocak 2020 tarihinde Beşiktaş ile 1,5 senelik sözleşme imzalamıştı. 2019 – 2020 sezonunda Beşiktaş takımını 62 puanla 3. Sıraya yerleştiren Sergen Yalçın, 2020 – 2021 sezonunda ise Beşiktaş’ı 84 puanla Süper Lig şampiyonu yapmıştır.

Rıdvan Dilmen’den üzen açıklama!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
haklı sergen yalçın oda biliyor bjk yi zorla destekle şampiyon yaptilar gorup gorecegi son sampiyonluk zaten oda biliyordu bir daha sampiyonlugun s sini bile goremez.sampiyonlar liginde averaj takımı olacagını bilip rezil olmamak icin bırakmayı dusunmus helal olsun akıllı hocaymıs
o zaman Fenev gitsin Ali abisi istediği futbolcuları alır
hakem ve tff destegi olmadan hiç bir sey yapamaz FENERBAHÇE de de o destek olmayacagina göre bos bir bidon olur sergen
Takım
O
Av
P
Geri Dön