Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Türk YouTuber 'Çuf çuf hoca' tarikatının içine girmişti! YouTuber Ali Ertuğrul: "Çuf çuf hoca hastalık bulaştırdı" Son halini gören inanamadı

  Gerçek adı Haq Khatteb Hussain Ali olan ve Türkiye'de 'Çuf çuf hoca' olarak bilinen tarikatı Pakistan'da ziyaret eden YouTuber Ali Ertuğrul'un paylaşımları geniş yankı uyandırmıştı. Ziyaretten sonra merak edilen soruları yanıtlayan Ertuğrul, "Çuf çuf hoca hastalık bulaştırdı. Vücudumda yaralar çıktı" dedi. Tarikat üyelerinden bazılarının videonun sonrasında kendisine mesajlar gönderdiğini söyleyen Ertuğrul, "Çuf çuf hoca denilen adam şifa değil virüs dağıtıyor" ifadelerini kullandı.

  Şifa dağıttığı söylenen "Çuf çuf hoca" tarikatını ziyaret ederek toplu bir iyileştirme seansına katılan YouTuber Ali Ertuğrul o anları kameralara kaydederek YouTube hesabından paylaşmıştı. Instagram'dan tarikat üyelerine yazdığını ve kendisine hemen dönüş yapıldığını söyleyen YouTuber Ali Ertuğrul çekim için bulundukları yere gittiklerinde 2-3 saat boyunca annesiyle bir odaya kapatıldığını söylemişti.

  00

  Seans görüntülerini paylaştıktan sonra viral olan YouTuber Ali Ertuğrul'un şifalandırıcı seansın sonrasında vücudunun büyük bir bölümünde çıkan yaraları gösterdiği yeni açıklama videosu gündem yaratmayı başardı.


  Mynet Youtube

  ÇUF ÇUF HOCA GERÇEKLERİNİ ANLATTI

  En Çok Aranan Haberler