Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Game Of Thrones'in yaratıcılarından! '3 Cisim Problemi' dizisi için geri sayım başladı... Bütçe rekoru kırdı: Bölüm başı 20 milyon dolar

  Başrollerinde Jess Hong,Liam Cunningham ve Eiza Gonzalez'in yer aldığı '3 Cisim Problemi' dizisi için geri sayım başladı. Bilim kurgu türündeki dizi 21 Mart'ta Netflix'te sevenleriyle buluşmaya hazırlanırken ilk fragmanı da kullanıcıların ilgisini çekti.

  'Game of Thrones' dizisinin yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss'ın yeni bilim kurgu dizisi '3 Body Problem' (3 Cisim Problemi) bütçe rekoru kırmayı başardı. Beyazperde'nin Wall Street Journal'dan aktardığı habere göre, Liu Cixin'in ödüllü romanlarından uyarlanan dizinin bölüm başına maliyeti yaklaşık 20 milyon dolar. Bölümün ilk sezonunun yaklaşık bütçesinin 160 milyon dolar olması bekleniyor.

  1

  Sosyal medyanın büyük bir heyecanla beklediği dizinin fragmanı da Netflix Türkiye'nin X hesabından 'Geri sayım hepimiz için başladı. Game of Thrones'un yaratıcılarından 3 Cisim Problemi 21 Mart'ta sadece Netflix'te.' notuyla paylaşıldı.

  3 CİSİM PROBLEMİ KONUSU

  67

  Farklı kıtalara ve dönemlere yayılan bu serüvende ölümcül bir tehditle savaşan beş parlak bilim insanı, doğa kanunları altüst olurken dünyayı sarsacak keşiflere imza atar.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler