Gökhan Çıra Selin Ciğerci'yi istemeye gitti

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Gökhan Çıra'ya mesaj atan bir kadını ifşa etmesiyle uzun süre adından söz ettiren Selin Ciğerci, evlilik telaşı yaşıyor. Gökhan Çıra Selin Ciğerci'yi istemeye gitti.

Selin Ciğerci evlilik sürecine dair detayları paylaşmaya devam ediyor. Gökhan Çıra’ya mesaj atan bir kadını instagram hesabından deşifre eden Ciğerci, evlilik hazırlıklarını sürdürüyor.

selin-cigerci-ve-gokhan-cira-nis-2QYT.jpg

Ünlü çift 28 Ekim pazartesi günü evlenecek. 2 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Gökhan Çıra’dan geçtiğimiz aylarda evlilik teklifi alan Selin Ciğerci, gözyaşlarına boğulmuş ve bu anları instagram hesabından paylaşmıştı.

ieie

Çıra sevgilisi Ciğerci'yi istemeye gitti. Ciğerci adet olan kahveye tuz atma geleneğinde bir değişikliğe gitti ve kahvenin içine bal attı.

Selin Ciğerci o anları sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı: Hayatta hiçbir şey imkansız değildir; hep dua ettim hep istedim hep istedim ALLAHI'MDAN bu günleri görmeyi hep hayal ettim nasip oldu ağlamamak için kendimi zor tuttum bütün gün! ALLAH'IM SENİ BAŞIMDAN EKSİK ETMESİN..."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 51 yorum
oğlunuzu oğlumuza istiyoruz. emin misiniz? sonra yok şöyle yok böyle deyip milletin vaktini çalmayasınız?
Yakında beraber halı saha maçlarına da giderler. Kalecinin kim olacağı belli tabii ki :))
Kıyamet yakındır.
Abiler siz şakamısınız?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler