Gökhan Özoğuz, 10 Kasım paylaşımına gelen tepkilere yanıt verdi

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'un sosyal medya hesabından yaptığı 10 Kasım paylaşımında 'anma' yerine 'kutlama' yazması tepkilere neden olmuştu. Ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından yeni bir açıklama yaparak eleştirilere yanıt verdi.

Gökhan Özoğuz, 10 Kasım paylaşımına gelen tepkilere yanıt verdi

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü için "Bu sene 10 Kasım başka kutlanıyor!" paylaşımını yapan Gökhan Özoğuz'un "kutlama" ifadesini kullanması, sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki görmüştü.

640xauto

Gökhan Özoğuz gelen tepkilerin ardından mesajıyla ilgili açıklama yaptı. Özoğuz Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "İlk defa 'Bu sene 10 Kasımda ATATÜRK başka anılıyor' dememdeki sebep, herkesin anıyor olmasına istinadendi. Önemli olan; anlamını , manasını, önemini anlayarak anılması. Bu malum troller bilmediği bir şey var. Biz Atatürk ile alakalı bayramlarımızı günlerimizi aşk ile anarız da, kutlarız da. Yanlışlıkla anma yerine kutlama yazınca nasılda salyalar saçılmış. Yazık sevinmişler. Saldırmak için elle tutulur başka bir şey olmayınca napsınlar" ifadelerini kullandı.

gokhan


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
YALAKAAA.... İmamoğlu'na Yalakalık yapacam diye (1-2 konser vs) alabilmek için ,Rabbim şaşırttııı ,sonra haşırt diye …… , Gökan sandal gibisin deniz dalgasına göre yön değiştirme biraz omurgalı ol ,dürüst ol . Bu millet her kesimden farketmez artık yemiyor ,boşuna uğraşma be gökhancığımm
sanatçıdan yalaka olmaz iki konser için girdigin hallere bak san ata birtek senin atan milleti germe görevi sanamı verildi sanat camiasından git şarkını şöyle...
hadi gene iyisin kaptın yine bi konser. artık fiyatınıda artırırsın. ekrem nerde ekrem........?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler