Gökhan Özoğuz'un Ozan Güven paylaşımı kafaları karıştırdı! Tepkiler üzerine açıklama yaptı

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'un, sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddia edilen oyuncu Ozan Güven için Twitter'dan paylaştığı mesaj tepki çekti. Gelen yorumların ardından bir paylaşım daha yapan Özoğuz, ironi yaptığını söyledi.

Gökhan Özoğuz'un Ozan Güven paylaşımı kafaları karıştırdı! Tepkiler üzerine açıklama yaptı

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken isimlerden olan şarkıcı Gökhan Özoğuz'un Ozan Güven paylaşımı kafaları karıştırdı.

Gökhan Özoğuz, Twitter’dan yaptığı paylaşımla "Ozan Güven Yalnız Değildir" etiketiyle "Tanıyanlar bilir" notunu düştü. Paylaşımın ardından Özoğuz'a tepki gösteren yüzlerce yorum geldi.

GÖKHAN

"İRONİK BİRER CANAVARSINIZ"

Tepkilerin ardından bir paylaşım daha yapan Özoğuz, ironi yaptığını ifade ederek, "Benim kadına şiddeti destekleyebileceğimi düşünen arkadaşlar, ironik birer canavarsınız" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
ÇAYA ÇORBAYA HER NANEYE LİMON KAZDAĞLARINDA DÖNÜMLERCE ARAZİN VAR GİT BEYNİNE OKSİJEN GELSİN.
Ozan Güven kadın dövdü. Ey kadınlar aranızda dayanışma yapın bu adam bir daha parayla bile sevgili bulamasın kendine ki, bu cüretkarlığı da kendinde göremesin....ama ne yazık ki 3 gün sonra yeni bir sevgili bulacak esas üzücü olan bu. Bir kadının gururlu ve asil olması gerekir, bu tür insanların oluşamaması için.
evet yeni tiyatro başladı hadi gözümüz aydın.?!????????
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler