Gönül Yazar'ın sevgilisi Rüzgar Mağden bir kadına cinsel içerikli fotoğraf göndermiş!

İkinci Sayfa programına bağlanan bir kadın, Gönül Yazar'ın sevgilisi Rüzgar Mağden'in bir arkadaşına cinsel içerikli video ve fotoğraflar gönderdiğini söyledi. Hakkındaki iddiaların ardından canlı yayına bağlanan Mağden, öfkeden deliye döndü.

Gönül Yazar'ın sevgilisi Rüzgar Mağden bir kadına cinsel içerikli fotoğraf göndermiş!

Usta sanatçı Gönül Yazar, kendisinden 32 yaş küçük yönetmen Rüzgar Mağden ile aşk yaşamaya başladı. Çift şimdi bomba bir olayla gündemde... Mağden'in bir kadına cinsel içerikli görüntüler gönderdiği iddia edildi. Olay sonrası canlı yayına bağlanan Mağden, sinirlerine hakim olamayınca sesi yayından alındı.

"ARKADAŞIMA CİNSEL İÇERİKLİ FOTOĞRAF VE VİDEO GÖNDERDİ"

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına bağlanan bir kadın; Rüzgar Mağden'in 2 sene önce Doğa isimli birinin hayatına girerek ona cinsel içerikli video ve fotoğraflar göndererek yakınlık kurmaya çalıştığını ve Doğa'nın evlenmek üzere olduğu kişiyle arasını açtığını söyledi. Yayına bağlanan kadın, aynı zamanda Rüzgar Mağden'in hasta ruhlu bir kişi olduğunu da iddia etti.

gonul-yazar-in-sevgilisi-hakkinda-sasirtan-iddia-12605551_4924_m

CANLI YAYINDA ÖFKEDEN DELİYE DÖNDÜ

Hakkındaki iddialardan sonra telefonla canlı yayına bağlanan Rüzgar Mağden, ise bir kadınla konuştuğunu ancak konuştuğu kişinin sahne bir fotoğraf üzerinden kendisiyle iletişim kurduğunu söyledi. Bir kadınla görüştüğünü ve ona cinsel içerikli görüntüler gönderdiğini kabul eden Mağden, Gönül Yazar'la aşk yaşamaya başladıktan sonra mutluluğunu elinden çalmak istediklerini iddia etti.

Hakkındaki iddialardan sonra sinirlerine hakim olamayan ve öfkeden deliye dönen Mağden'in konuşmaları ise canlı yayına verilmedi.

Mağden'in açıklamalarından sonra yeniden programa bağlanan kadın ise "Rüzgar Mağden arkadaşımı sosyal medya üzerinden taciz etti. 85 yaşındaki Gönül Yazar'ı da kandırıyor" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
zaten ninesi yaşında her tarafı buruşuk bir kadınla sevgiliyse kişilik karakter seviye sıfır
Flash tv oyunculugu
Bu zamanda karakteri kim takıyor ki böyle midesizler parraaa parrraaaa şöhretttt
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler