MAGAZİN

Görünmez kaza! Celia Freijeiro elbisesi canlı yayında düştü

Görünmez kaza! Celia Freijeiro elbisesi canlı yayında düştü

İspanya'da önceki gün gerçekleşen Feroz Ödül Töreni sırasında talihsiz bir an yaşandı. Geceye damga vuran oyuncu Celia Freijeiro, törende iki kez ödül alırken, ekip arkadaşlarıyla kutlama yaptığı sırada elbisesi düştü. Genç oyuncu sevinç çığlıkları atarken bir anda üstsüz kaldı. Görüntüler sosyal medyada olay oldu.

İspanyol televizyonlarının en önemli etkinliklerinden biri olan Feroz Ödülleri’nde önceki gün talihsiz bir an yaşandı…Oyunculuğuyla geceye damga vuran ve iki ödül birden alan 36 yaşındaki Celia Freijeiro, etkinlik sonrasında ekip arkadaşlarıyla kutlama yapmak istedi. Vida Perfecta isimli dizinin yıldızı olan oyuncu hiç beklemediği bir olayla kamuoyunun hafızalarına kazındı.

Canlı yayına katılan ve stüdyodakilerin sorularını yanıtlayan genç oyuncu ve arkadaşları sevinç içerisinde eğlenirken bir anda olanlar oldu… Freijieiro’nun straplez elbisesi sevinç kutlamalarına dayanamadı ve genç oyuncunun beyaz renkli şık elbisesi düştü. Elbisenin altında sütyen kullanmayan başarılı oyuncunun göğüsleri canlı yayında ortaya çıktı.

SPL5140867_052

Başarılı oyuncu kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaşadıklarıyla dalga geçmeyi de ihmal etmedi.

SPL5140867_056

Genç oyuncu yaşananları sosyal medyada paylaştı. Freijieiro, “Önce Sabrina, sonra Janet Jackson ve şimdi de ben. Meme uçlarına özgürlük” diyerek yaşadıklarıyla dalga geçti ve videoyu paylaştı.

SPL5140873_041

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Talihsiz olur mu,kimbilir ne kadar çalışılmış:))
Abartmaya gerek yok olur böyle şeyler.ufak tefek bir olay haber değeri dahi yok.
Üstünün nezaman düşeceğini merak ederek beklemiş ve sonunda muradına ermiş
Çok iyi tezgah doğrusu.
Geri Dön