MAGAZİN

Grease filminin yıldızı Olivia Newton-John hayatını kaybetti! John Travolta'dan duygusal mesaj: Sevgili Olivia hepimiz tekrar birlikte olacağız

Grease filminin unutulmaz yıldızı Olivia Newton-John 73 yaşında hayatını kaybetti. İngiliz doğumlu Avustralyalı şarkıcı ve oyuncu Olivia Newton-John daha önce 2 kez kanseri yenmeyi başarmış, 2020'de ise 3. defa meme kanserine yakalandığını açıklamıştı. Sanatçının ölüm haberini eşi John Easterling sosyal medyadan duyurdu. Grease'deki rol arkadaşı John Travolta ise vefat haberinin ardından yaptığı paylaşımda "Sevgili Olivia hepimiz tekrar birlikte olacağız" ifadelerini kullandı.

Grease filminin yıldızı Olivia Newton-John hayatını kaybetti! John Travolta'dan duygusal mesaj: Sevgili Olivia hepimiz tekrar birlikte olacağız

John Travolta ile başrolünde oynadığı Grease'deki rolüyle tanınan Grammy ödüllü şarkıcı ve aktris Olivia Newton-John hayatını kaybetti. Newton-John’un 3. defa yakalandığı kanser nedeniyle yaşamını yitirdiği belirtildi. Newton-John'un ölüm haberini ailesi duyururken, John Travolta ise duygusal bir paylaşımla eski dostuna veda etti.

gr

"AİLESİ VE ARKADAŞLARIYLA ÇEVRİLİ OLARAK HUZUR İÇİNDE VEFAT ETTİ"

Ünlü sanatçının Instagram hesabından yapılan paylaşımda, "Bu sabah Güney Kaliforniya'daki çiftliğinde, ailesi ve arkadaşlarıyla çevrili olarak huzur içinde vefat etti" ifadeleri kullanıldı. Olivia Newton-John'un eşi John Easterling tarafından yazılan açıklamada, "Olivia, 30 yılı aşkın bir süredir göğüs kanseriyle olan yolculuğunu paylaşarak zaferlerin ve umudun bir simgesi olmuştur. Bitki tıbbı konusundaki şifa ilhamı ve öncü deneyimi, bitki tıbbı ve kanser araştırmalarına adanmış Olivia Newton-John Vakfı Fonu ile devam ediyor" denildi.

SPL5105301_007

JOHN TRAVOLTA: HEPİMİZ TEKRAR BİRLİKTE OLACAĞIZ

Unutulmaz film Grease'de Olivia Newton-John'un rol arkadaşı olan aktör John Travolta ise sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak üzüntülerini dile getirdi. Travolta paylaşımında “Sevgili Olivia, hepimizin hayatını çok daha iyi hale getirdin. Etkin inanılmazdı. Seni çok seviyorum. Seni yolun aşağısında göreceğiz ve hepimiz tekrar birlikte olacağız. Seni gördüğüm andan itibaren ve sonsuza dek seninim! Senin Danny'n, senin John'un." ifadelerini kullandı.

TRA

OLİVİA NEWTON-JOHN KİMDİR?

Şarkıcı ve söz yazarı da olan ünlü oyuncu John Travolta ile başrollerini paylaştığı Grease filmiyle tanındı. Altın Küre ödüllü oyuncu, 1992 yılında meme kanserini yendi, 2013'te yeniden kansere yakalandı ve 2. kez hastalığı yenmeyi başardı.

Sanatçı, 2020 yılında 3. kez meme kanserine yakalandığını açıkladı. 1974 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Birleşik Krallık'ı "Long Live Love" adlı şarkıyla temsil etmiş ve dördüncü olmuştur.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler