MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Gülben Ergen hakkındaki iddialar hakkında ilk defa konuştu!

Show TV ekranlarında Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programa telefonla bağlanan Gülben Ergen, hakkındaki eleştirilere yanıt vererek "Ben kimseyi aldatmadım" dedi.

Son günlerde magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Gülben Ergen, Show TV ekranlarında Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programa katılarak kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi.

İşte Gülben Ergen'in açıklamalarından satırbaşları;

Çok üzgünüm böyle bir açıklama ile canlı yayına bağlanmaktan. İnsan suçluysa kendini savunursa, haklıysa hakkını arar. Ben hakkımı arıyorum. Ben bu adamı sevdim. Sırılsıklam aşık oldum. Otoparka girip 2,5 saat beklemek ne demek. 'Üç kuruşluk haberlere kandım, yaptım' demesini o kadar çok isterdim ki...

"HAYATTA HİÇ KİMSEYİ ALDATMADIM"

Sen bu siteye nasıl elini kolunu sallayarak girersin? Ben değil eşimi, hayatta hiç kimseyi aldatmadım. Çocuklarımın bende dahi olmayan mahrem fotoğraflarını paylaştı. Çocuklarımın babasını zor tuttum. Çocuklarımın aslan gibi babası var. Annelerinin evlendiği adama 'abi' dediler."

'Diliyorum ki yanlışını anlasın.İnsanlar oturduğu yerden bir karar vermiş. Herkesi masaya yatırıyorlar. Evliliğine ihanet etti ne demek. Bu kadar kolay mı? Hanginiz ahlak bekçisi olmaya karar verdiniz?'

O İDDİALARIN HİÇ BİRİ SORULMADI!

Yayını izleyenler Seda Sayan’ın evli iş adamı Tolga Duğles’i sormasını bekledi ama ne Seda Sayan sordu, ne de Gülben Ergen bu konuya girdi!
Gülben Ergen, eski eşi Erhan Çelik hakkında konuşurken Seda Sayan, 'Başka konular beni ilgilendirmiyor' diyerek konunun üstünü kapattı.

43ERDEWD

köpek-balığı

54564654

gergen

erhan_manset

glben-1

skandall (1)

54564

kavga


Chef GPT


En Çok Aranan Haberler