Aslan Haberleri

Astrologlara göre asla sevgili olmamanız gereken burçlar! En uyumsuz burçlar

Aşık olmak tüm hayatımızı güzelleştirebiliyor. Her şey bir anda çok daha olumlu gelmeye başlayabiliyor. Aşık olacağımız kişiyi seçemesek de astrologlara göre en uyumsuz olan burçların asla çıkmaması gerekiyor. Bu burçlar ilişki içerisinde sürekli olarak çatışma yaşıyor.

Kadin 18-11-22 13:15

Fransa'da ilginç olay! Evinde aslan besleyen adama hapis cezası...

Fransa'da evinde izinsiz aslan yavrusu besleyen şahsa 8 ay hapis ve hayvan hakları derneğine bağışlamak üzere 14 bin 500 euro para cezası verildi.

Haber 08-11-22 17:33

Aslan tarafından kaçırılan 3 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti! Arama ekibi sadece kafasını ve bacaklarını buldu

Hindistan’ın Savarkundla kentindeki Ghanshyam Nagar bölgesinde 3 yaşındaki küçük bir çocuk ailesinin yanından bir aslan tarafından kaçırıldı. 3 yaşındaki Nitin Rakeshbhai Mehda isimli çocuğu anne ve babasının tüm çabasına rağmen kaçıran aslan çiğ çiğ yedi. Arama kurtarma çalışmaları sırasında çocuğun kafası ve bacakları bulundu.

Trend 31-10-22 11:32

Görenler şaşkına döndü! Kediyle oynar gibi oynuyor: Evlatlarım gibi

Kuzey Irak'ta yaşayan Ahmet Akbey, akılalmaz yaşamıyla dikkat çekiyor. Alışılmışın dışında olarak 3 aslanla birlikte kalan ve onları evladı gibi gördüğünü söyleyen Akbey, dev kedilerin her birinin günde 16 kilo et yediğini söyledi. Aslanların hediye geldiğini söyleyen terbiyeci, ülkesinde yasal olduğunu da ekledi.

Haber 05-10-22 09:47

Bu kişilerin yanında dediklerinize dikkat edin! Astrolojide en alıngan burçlar

Bazı kişiler var ki onlara şaka yapmak bile oldukça kötü sonuçlar doğurabiliyor. Sizin için çok normal söylediğiniz bir şey onlar için kırıcı olabiliyor. Alıngan insanlar karşılarındaki kişileri zor duruma sokabiliyorlar. En alıngan burçları merak ediyorsanız aşağıya göz atabilirsiniz.

Kadin 04-10-22 09:38

Dünya bu olayı konuşuyor! IŞİD'li teröristleri aslan yedi

Mozambik'ten gelen bir haber dünyanın gündemine oturdu. Ülkenin kuzeyinde, hükümet yanlısı güçlerin IŞİD'e biat eden El-Şebab ile savaştığı bölgede vahşi aslanlar, yılanlar, timsahlar ve bufaloların çok sayıda IŞİD'li teröristleri öldürdüğü iddia edildi.

Haber 03-10-22 15:50

Türkiye'nin dört bir yanından akın ediyorlar! Aslan ve kaplanlar sürekli kükrüyor diye kapatıldı, 2 gün sonra açıldı

İş insanı Ahmet Zeki Öner'in Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde açtığı hayvanat bahçesi, aslan ve kaplanların kükreme gürültülerinin bölgede sakinlerinin psikolojisini bozacak derecede etkili olduğu gerekçesiyle mühürlendi. Bilirkişi raporunda aslan ve kaplanların genetik yapılarındaki bölge hakimiyetini göstermek açısından devamla kükremek zorunda kaldıklarına dikkat çekildi. İşletme tarafından açılan dava sonucu hayvanat bahçesi yeniden ziyarete açıldı. Açılış renkli görüntülere de sahne oldu.

Haber 17-09-22 14:51

Bu burçların zekası zehir gibi! En zeki burçlar sıralaması

Astrolojiye inananlar burçların özelliklerini araştırmayı seviyorlar. Burçlar karaktere, fiziksek özelliklere ve hatta duruşa bile etki gösterebiliyor. İnsanlar burçların özelliklerini merak ediyor. En zeki burçları merak ediyorsanız bu içeriği okuyabilirsiniz.

Kadin 09-09-22 12:21

Bu burçlara yaklaşmayın! En çok aldatan burçlar hangileri?

Astroloji hayat ile ilgili birçok ipucu verebiliyor. Özellikle kadınlar burçlar konusunda oldukça araştırmalarda ve gözlemlerde bulunuyor. Yeni bir ilişkiye girerken ilk sorulan sorular arasında bulunan ‘Burcun ne?’ sorusu karşınızdaki kişiyi daha kolay tanımanızı sağlıyor. En sadık ve en çok aldatan burçları öğrenmek istiyorsanız bu haberi okuyabilirsiniz.

Kadin 04-09-22 14:28

TRT Çocuk'tan TEKNOFEST 2022'ye özel içerik

Çizgi filmin karakteri Aslan'ın TEKNOFEST maceralarını ekrana getirecek özel bölüm bugünden itibaren TRT Çocuk ekranında olacak

Yurthaber 30-08-22 09:20

Tutkunuzu artırın! Burçlara göre en uygun seks pozisyonları

Astroloji birçok konuda yön gösterici olabiliyor. Özellikle seks konusunda size olabilecek partnerleri belirten astroloji burcunuza en uygun olacak seks pozisyonlarını da gösterebilir. Bu pozisyonları deneyerek hem kendinizi hem de sevdiğiniz kişiyi memnun edebilirsiniz.

Kadin 30-08-22 08:32

Bu özelliklere dikkat! Burçların en kötü yönleri

Astroloji birçok insan için oldukça ilgi çekici olabiliyor. 12 tane olan burçların her birinin farklı karakteri bulunuyor. Burçların iyi yanları olduğu kadar kötü yanları da saymakla bitmiyor. Çevreden gelen izlenimlere göre burçların en kötü özellikleri bu şekilde sıralanıyor…

Kadin 19-08-22 10:20

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aslanlarına Dünya Aslan Günü'nde buzlu kokteyl! İnşallah yavru alacağız

Bugün Dünya Aslan Günü. Yeryüzünün dört bir yanında 10 Ağustos, 'ormanların kralı' olarak aslanların ve yaşam alanlarının korunmasına dikkat çekmek amacıyla kutlamalar gerçekleştiriliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hediye edilen aslanların bakıldığı ve dünyanın en büyük hayvanat bahçelerinden olan Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nde de bugün aslanlara özel muamele gösteriliyor. Erdoğan'ın aslanlarından yavru beklenirken aslanlar buzlu kokteyl ile serinliyor.

Haber 10-08-22 15:06

Metalden yaptığı aslan heykeliyle hasta çocuklara destek olacak

Bursa'da metal atölyesi bulunan sanatçı Rıdvan Sevim, ekibiyle uzun soluklu bir projenin ürünü olan heykelin satışından elde edeceği gelirin büyük bölümünü SMA hastası çocukların tedavi masraflarına destek olmak amacıyla bağışlayacak

Yurthaber 09-06-22 11:29

Büyük bir panikle izlediler! Aslan bakıcısının parmağını saniyeler içinde koparttı

Jamaika Hayvanat Bahçesi’nde kaydedilen görüntüler bir anda sosyal medyada popüler oldu. Ziyaretçilere şov yapmak isteyen bir aslan bakıcısı kafesin içine doğru elini uzattı. Bir anda bakıcısına hırpalayan aslan adamın elini ısırdı. Acı ve panik içinde elini aslandan kurtarmaya çalışan bakıcıyı çevredekiler büyük bir korkuyla izledi.

Trend 23-05-22 11:42

Maske Kimsin Sen'de Geyik, Aslan ve Unicorn kim çıktı? Maske Kimsin Sen Geyik, Unicorn ve Aslan belli oldu mu?

FOX TV'de ekrana gelen Maske Kimsin Sen isimli yarışma programından gelen erken final haberi sevenlerini üzdü. 2022 yılının ilk günlerinde yayınlanmaya başlayan eğlenceli yarışmada Geyik, Aslan ve Unicorn maskelerinin altından hangi ünlülerin çıktığı ise merak edildi. Peki Maske Kimsin Sen'de Geyik, Aslan ve Unicorn kim çıktı? İşte maskelerin altındaki ünlüler...

Magazin 14-02-22 22:02

Maske Kimsin Sen'in birincisi kim oldu? Kazanan maske açıklandı! Maske Kimsin Sen'i kim kazandı?

FOX TV'de ekranlara gelen Maske Kimsin Sen bugün final yapıyor. Ünlülerin maskeler altında performans sergilediği programda birinci belli oldu. Peki Maske Kimsin Sen'in birincisi kim oldu? Maske Kimsin Sen'i kim kazandı? İşte kazanan isim!

Magazin 13-02-22 00:08

İran'da korkunç olay! Kafesinden kaçan aslan bakıcısını öldürdü

İran'ın Erak kentinde korkunç bir olay yaşandı. Bir hayvanat bahçesinde, kafesinden kaçan aslan bakıcısını öldürdü.

Haber 31-01-22 17:58

Maske Kimsin Sen'de Aslan, Ejderha, Unicorn ve Geyik kim çıktı? Ayna ve Kuzgun'un kim olduğu belli oldu mu?

FOX TV'de ekranlara gelen Maske Kimsin Sen programında maskenin altında yer alan ünlüler merak konusu olmaya devam ediyor. Kimliği araştırılan kostümlerin başında Aslan, Ejderha, Unicorn, Geyik, Ayna ve Kuzgun geliyor. Geçtiğimiz hafta İskelet maskesinin altından Keremcem, Şövalye'den ise Dr. Ender Saraç çıkmıştı. İşte çok merak edilen o isimler...

Magazin 22-01-22 21:26

Ziyaretçilerin gözü önünde oldu! Hayvanat bahçesindeki aslan, kendi yavrusunu yedi

Meksika’daki bir hayvanat bahçesinde yetişkin erkek aslan, yeni doğan yavrusunu yedi. Aslanın yavrusunu yediği anlar ise hayvanat bahçesini ziyaret edenler tarafından görüntülendi. Olay sosyal medyada da yankı uyandırdı.

Haber 28-12-21 01:00

Antik yerleşimde tarihi buluş! İzmir'in bilinmeyen gerçeği ortaya çıkarıldı

İzmir Bornova'da bulunan Yeşilova ve Yassıtepe höyüklerinde yürütülen kazıların başkanlığını yapan Doç. Dr. Zafer Derin, 8 bin yıl öncesine ait bir aslanın bacak kemiğiyle, 5 bin yıl öncesine ait 2 farklı panterin çene kemiklerinin bulunduğunu açıkladı. Doç. Dr. Derin, "İzmir'in aslında bilinmeyen bir gerçeği iki hayvanın da buradaki varlığı. Bu kanıtlanmış oldu. Bir zamanlar İzmir'de aslan da varmış" dedi.

Haber 22-10-21 15:16

Senegal’deki doğal yaşam parkının ziyaretçileri aslanları yakından görebilmek için kafese giriyor

Senegal'in başkenti Dakar'a yaklaşık 70 kilometre mesafedeki "Ranch de Bandia" isimli aslan ve doğal yaşam parkının ziyaretçileri, açık alanda dolaşan aslanların yakınına, kafesli araçlara binerek gidiyor.

Trend 06-10-21 17:40

Antalya'da tepki çeken görüntü! Telli kamyonetle aslan safarisi: 20 dakika boyunca aslanların arasında dolaşıyorlar

Antalya'da, orman alanı içindeki eğlence merkezince kurulan ve telle çevrili kamyonetle gezilen 'aslan safarisi' bölgesine hayvanseverler tepki gösterdi. Antalya Candost Derneği Başkanı Arife Yanık, “Burası nasıl ruhsatlandırıldı, ruhsatsızsa açılışına nasıl izin verildi?" dedi.

Haber 18-09-21 11:38

3 Eylül Cuma günlük burç yorumları! Bugün ay saat 18:58’e kadar boşlukta olacak!

Bugün ayın saat 18:58’e kadar boşlukta olması tüm burçları farklı bir şekilde etkiliyor. Astrolog Merve Rençber, 3 Eylül Cuma gününe dair Oğlak, Yay, Balık, Kova, Başak, Aslan, Akrep, Terazi, İkizler, Yengeç, Koç ve Boğa burcu yorumlarını paylaştı.

Kadin 03-09-21 01:58

Özgüven ve cesaret duygusu artabilir! İşte 27 Ağustos 2021 Cuma günlük burç yorumları!

Maddi konularda başarıya ulaşacak, güne daha enerjiyle başlayacak, ani duygu ve düşünce değişiklikleri yaşayacaksınız. 27 Ağustos Cuma gününe özel Yay, Akrep, Terazi, Balık, Kova, Oğlak, İkizler, Boğa, Başak, Aslan, Yengeç ve Koç burcunun yorumları Astrolog Merve Rençber tarafından paylaşıldı.

Kadin 27-08-21 08:14

Geriye bir tek o kaldı! En yaşlı aslan Morani 14 yaşında

14 yaşındaki Morani adındaki aslan Maasai Mara'daki en yaşlı aslan ünvanını aldı. Profesyonel vahşi yaşam fotoğrafçısı Leighton Lum'un objektifine adeta poz veren Morani, bölgede kalan dört erkekten geriye kalan tek aslan olarak kayıtlara geçti. Leighton, ''Onun yüzüne baktığınızda çok şey yaşadığını anlayabiliyorsunuz'' diyor.

Haber 24-08-21 08:32

20 Ağustos 2021 Cuma burç yorumları! Bugün ay boşlukta ilerliyor!

Bugün ayın saat 11:48’e kadar boşlukta ilerlemesi farklı olayların yaşanmasına neden oluyor. 20 Ağustos 2021 Cuma günü Terazi, Kova, Başak, Aslan, Oğlak, Balık, Yay, Akrep, Boğa, İkizler, Yengeç ve Koç burcu için Astrolog Merve Rençber, önemli noktalara dikkat çekti.

Kadin 20-08-21 08:36

13 Ağustos Cuma burç yorumları! Güne enerjik ve hızlı başlayabilirsiniz!

13 Ağustos Cuma günlük burç yorumlarına bakıldığında akrep burcu, güne enerji ve hızlı başlayabilir. Koç burcu ilişkilerinin geleceğiyle ilgili önemli konuşmalar yapabilir. Boğa burçları ise stresle uğraşabilir. İşte Astrolog Merve Rençber’in Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcuna dair yorumları...

Kadin 13-08-21 08:47

Kafesinden kaçan aslan ve saldırdığı bakıcının sağlık durumu belli oldu

Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nde yiyecek veren bakıcısı Cebrail Korkmaz'a saldırıp, kafesinden kaçınca yakalanarak, iğneyle uyutulan aslanın sağlık sorununun olmadığı belirtildi. Korkmaz'ın ise göğüs bölgesinden başarılı ameliyat geçirdiği, gözlem amaçlı hastanede olduğu öğrenildi.

Haber 16-07-21 17:24

Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nde aslan, bakıcısını yaralayıp kaçtı! Alarm verildi

Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ndeki aslan, bakıcısını yaralayarak kafesinden kaçtı. Yaralı bakıcı, hastaneye kaldırılırken kaçan aslanın etkisiz hale getirildiği öğrenildi.

Haber 15-07-21 13:34

Suudi Arabistan'da evin çatısında dolaşan aslan paniğe neden oldu

Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da bir evin çatısında dolaşan aslan, paniğe neden oldu.

Haber 06-07-21 20:41

TikTok fenomeninin el koyulan aslanı için Başbakan devreye girdi

Kamboçya'da yetkililerin el koyduğu aslan, Başbakanın araya girmesiyle TikTok fenomeni sahibine geri verildi.

Haber 06-07-21 17:18

5 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları! Bugün fedakârlıklar olabilir

5 Temmuz Pazartesi gününe ait günlük burç yorumları paylaşıldı. Astrolog Merve Rençber, aşktan paraya, kariyerden sağlık konularına kadar önemli konularda Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, İkizler, Boğa ve Koç burcunun günlük burç yorumları ile ilgili önemli tavsiyelerde bulundu.

Kadin 05-07-21 07:27

Kamboçya’da TikTok’da videoları yayınlanan aslana devlet el koydu

Kamboçya’da Çinli bir vatandaşın sosyal medya uygulaması TikTok’ta videolarını yayınladığı aslana devlet el koydu.

Haber 28-06-21 22:36

Kayseri Hayvanat Bahçesinde yeni doğumların sevinci yaşanıyor

Aslan, geyik, lama ve kurt yavruları ziyaretçilerin ilgi odağı oldu

Yurthaber 27-06-21 12:43

26 Haziran Cumartesi burç yorumları! Sezgilerinize güvenmeniz gereken bir gün! İşte burç yorumları…

26 Haziran Cumartesi günü; Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burcunda önemli gelişmeler yaşanıyor. Koç burcunun beslenme düzenine dikkat etmesi gerekirken, boğa burcu ise bazı sırlar ve dedikodularla karşılaşabilir. İşte Astrolog Merve Rençber’in 26 Haziran Cumartesi gününe özel burç yorumları…

Kadin 26-06-21 03:46

Dünyanın en ünlü aslanı 'Yaralı yüz' 14 yaşında öldü! Belgeselde bile rol almıştı

Gözündeki yara izi nedeniyle 'Yaralı yüz' denilen dünyanın en ünlü aslanı 14 yaşında öldü. Mızrakla vurulmak da dahil yaşamı boyunca birçok yaralanmalara maruz kalan aslanın her şeye rağmen uzun bir yaşam sürdüğü belirtildi.

Haber 18-06-21 07:43

Vahşi aslanlarla birlikte yaşayan Munda kabilesi ölmemek için maske takıyor

Dünya üzerinde milyarca insanın yaşadığını düşündüğümüzde yüzlerce hatta binlerce kabile olması kulağa mümkün geliyor. Bu kabilelerin bazılarını tanırken bazılarının isimlerini dahi duymuyoruz. Bazı kabileler var ki isimlerinden çok gelenekleriyle popülerlik kazanıyor. Munda kabilesi ilginç yaşam tarzı ve gelenekleriyle ünlenen bir grup olarak karşımıza çıkıyor.

Trend 02-06-21 11:33

18 Mayıs Salı günlük burç yorumları! Koç, boğa ve ikizler burcunda neler olacak?

18 Mayıs Salı gününe özel Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burcu yorumları paylaşıldı. Koç burcundakiler bugün keyifli vakit geçirecekken, boğa burçları ise 18 Mayıs Salı günü bir hayli şanslı olacak. Astrolog Merve Rençber, Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burçlarını yorumladı.

Kadin 18-05-21 01:43

200 kiloluk aslanların uçak yolculuğu sosyal medyada viral oldu

200 gönüllü pilotu bulunan koruma grubunun sosyal medya hesabında paylaştığı aslanların uçak yolculuğu görüntüleri kısa süre içerisinde viral oldu.

Haber 13-05-21 11:15

Cüssesine aldırmadı aslanla burun buruna geldi: ''Kan kokusunu almış''

Ormanların kralı iki aslanının su kaplumbağasından ürktüğü anlar saniye saniye görüntülendi. Av dönüşü kana kana su içen erkek ve dişi aslan yeterince su içtikten sonra alandan uzaklaşırken, küçük hayvanının neden bunu yaptığı merak konusu oldu. Yorumlardan biri, ''kaplumbağa alanını korumaya çalışıyor'' şeklinde olurken bir diğeri ''kan kokusunu almış olabilir'' şeklindeydi.

Haber 21-04-21 07:24

12 Nisan günlük burç yorumları | 12 Nisan Pazartesi haftanın ilk gününde yeni başlangıçlar yapılabilir

Boğa burcu iş hayatındaki yeniliklere hazır olmalı. İkizler ise yaşadığı gel-gitlerden kurtulabilir. Yengeç burcu kariyer planlaması içinde olacak. Aslan burcu ise eğitim ve iş hayatıyla ilgili başvurularda bulunabilir. Başak burcu finansal konularda bazı fırsatlar görecek. İşte Merve Rençber’in 12 Nisan Oğlak, Yay, Balık, Kova, Başak, Aslan, Akrep, Terazi, Boğa, Koç, Yengeç ve İkizler burçlarına dair yorumları…

Kadin 12-04-21 07:13

Yılın ilk yavru aslanlarına ilginç isim önerileri: Pandemi, kovid, dezenfektan

Aslan Park’ta dünyaya gelen yılın ilk aslanlarının isimleri, sosyal medyada oylamaya sunuldu. Park Direktörü Gökmen Aydın, birçok hesaptan isim önerilerinin geldiğini belirterek, en çok dikkat çeken isimlerin ‘Pandemi’, ‘Kovid’, ‘Dezenfektan’ ve ‘Maske’ olduğunu söyledi.

Haber 03-04-21 15:13

Durmadan çiftleşip, üreyen aslana vasektomi yapıldı

Hollanda'da geçen yıl beş yavru sahibi olan Thor adlı aslana vasektomi yapıldı.

Haber 12-03-21 13:30