Astroloji Haberleri

Günlük burç yorumları: 5 Ekim Salı günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 2 Ekim Pazar aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 04-10-22 23:24

Bu kişilerin yanında dediklerinize dikkat edin! Astrolojide en alıngan burçlar

Bazı kişiler var ki onlara şaka yapmak bile oldukça kötü sonuçlar doğurabiliyor. Sizin için çok normal söylediğiniz bir şey onlar için kırıcı olabiliyor. Alıngan insanlar karşılarındaki kişileri zor duruma sokabiliyorlar. En alıngan burçları merak ediyorsanız aşağıya göz atabilirsiniz.

Kadin 04-10-22 09:38

Günlük burç yorumları: 2 Ekim Pazar günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 2 Ekim Pazar aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 01-10-22 23:57

Günlük burç yorumları: 1 Ekim Cumartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 1 Ekim Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 30-09-22 23:17

Bu burçların dediklerine inanmayın: Söylediklerinin yarısı yalan! En çok yalan söyleyen burçlar

Yalan en sevilmeyen karakter özellikleri arasında bulunuyor. Zamanla güvensizlik yaratan yalanlar yakalandığında kötü durumlar ortaya çıkabiliyor. Bazı insanlar ortada önemli bir durum olmasa bile yalan söylemeyi seviyorlar. İşte yalanı en çok seven burçlar...

Kadin 30-09-22 15:09

Günlük burç yorumları: 29 Eylül Perşembe günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 29 Eylül Perşembe aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 28-09-22 22:48

Günlük burç yorumları: 28 Eylül Çarşamba günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 28 Eylül Çarşamba aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 27-09-22 23:30

Bu burçların ayağına taş değmez! Doğuştan şanslı olan 3 burç

Şans önümüzde bulunan kapıları teker teker açabiliyor. Birçok kişi insanların şansını kendi yarattığını düşünse de doğuştan şanslı olan insanlar bulunuyor. Bu kişilerin ne olursa olsun bir şekilde şansı dönüyor. Şanslı kişilere bakıldığında karşımıza hep aynı burçlar çıkıyor. İşte en şanslı 3 burç...

Kadin 26-09-22 08:53

Günlük burç yorumları: 25 Eylül Pazar günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 25 Eylül Pazar aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 24-09-22 21:41

Bu kişilerle sevgili olanlar yandı! Asla sevgili olunmaması gereken burçlar...

Burçlar kişinin karakteristik özelliklerini belirliyor. Bir ilişkiye başlamadan önce çoğu kişi karşı tarafın burcunu merak eder. Burç yorumlarına bakarak nasıl bir kişilikte olduğu, olaylar karşısında ne tepkiler verebileceği önceden analiz edilebilir. Astrolojide öyle burçlar var ki onlarla anlaşmak çok zordur ve bir ilişkiye başlamadan önce iki kez düşünmeniz gerekebilir. İşte asla sevgili olunmaması gereken 4 burç ve özellikleri...

Kadin 24-09-22 13:33

Burçların En'leri! En şanslı, en çapkın, en güvenilir, en seksi burçlar ve daha fazlası

Burçlar günlük yaşantımızda olmak üzere hayatın pek çok noktasından karşımıza çıkabiliyor. Bilindiği üzere burçlar bir kişinin karakteristik ve fiziksel özelliklerine etki edebiliyor. Çoğu insanın aklına bir kişi ile tanıştığında ilk olarak burcunu sormak gelir. Karşımızdaki kişinin burcunu öğrenerek karakteri hakkında bir tahminde bulunabiliriz. Burçların özellikleriyle beraber enleri de bulunmaktadır. İşte burçların enleri...

Kadin 24-09-22 13:33

Günlük burç yorumları: 24 Eylül Cumartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 24 Eylül Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 23-09-22 23:39

Günlük burç yorumları: 23 Eylül Cuma günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 23 Eylül Cuma aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 22-09-22 23:34

Günlük burç yorumları: 22 Eylül Perşembe günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 22 Eylül Perşembe aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 21-09-22 23:23

Bu burçlarla hemen nikah masasına koşun! Hangi burç hangi burçla evlenmelidir?

Burçlar ilişkileri oldukça etkileyebiliyor. Bazı burçlar çok iyi anlaşırken bazıları ise asla anlaşamıyor. Evlenmeden önce burç uyumuna da dikkat etmek gerekiyor. Evlilikte daha mutlu olmak için kendi burcunuza uyumlu olan burcu tercih edebilirsiniz.

Kadin 21-09-22 12:40

Günlük burç yorumları: 21 Eylül Çarşamba günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 21 Eylül Çarşamba aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 20-09-22 23:28

Günlük burç yorumları: 18 Eylül Pazar günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 18 Eylül Pazar aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 18-09-22 10:41

Hangi burçla aşk yaşanır diye düşünmeyin: Aşkı derinden yaşayan bu burçları seçin

Astroloji hem karakter hem de fiziksel özellik olarak birçok açıdan ipucu verebiliyor. 12 burcun farklı farklı karakterleri bulunuyor. Bu burçlar arasında bazıları var ki aşkı en derinden yaşamanızı sağlıyor. Aşk denilince ilk akla bu burçlar geliyor...

Kadin 15-09-22 11:20

Günlük burç yorumları: 15 Eylül Perşembe günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 15 Eylül Perşembe aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 15-09-22 09:44

Yanlarına bile yaklaşmayın: Sinir patlaması yaşıyorlar! İşte en sinirli 6 burç

Sinir yaşadığımız en doğal duygular arasında yer alıyor. Ancak sık sık yaşanan sinir durumları hem yaşayan kişiye hem de çevresine oldukça zarar verebiliyor. Eğer ki çevrenizde sık sinirlenen kişiler varsa burçları aşağıda yer alan burçlardan olabilir. İşte en sinirli 6 burç...

Kadin 13-09-22 12:58

Günlük burç yorumları: 11 Eylül Pazar günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 11 Eylül Pazar aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 11-09-22 09:09

12-18 Eylül haftası burçları neler bekliyor? 12 Eylül haftası burç yorumları: Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 12-18 Eylül haftası neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bu hafta bol bol yenilik bekliyor.

Kadin 10-09-22 12:33

Günlük burç yorumları: 10 Eylül Cumartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 10 Eylül Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 10-09-22 08:19

Günlük burç yorumları: 9 Eylül Cuma günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 9 Eylül Cuma aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 09-09-22 08:43

Günlük burç yorumları: 8 Eylül Perşembe günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 8 Eylül Perşembe aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 08-09-22 09:14

Günlük burç yorumları: 7 Eylül Çarşamba günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 7 Eylül Çarşamba aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 07-09-22 08:48

Günlük burç yorumları: 6 Eylül Pazartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 6 Eylül Pazartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 06-09-22 08:39

Bu burçlara yaklaşmayın! En çok aldatan burçlar hangileri?

Astroloji hayat ile ilgili birçok ipucu verebiliyor. Özellikle kadınlar burçlar konusunda oldukça araştırmalarda ve gözlemlerde bulunuyor. Yeni bir ilişkiye girerken ilk sorulan sorular arasında bulunan ‘Burcun ne?’ sorusu karşınızdaki kişiyi daha kolay tanımanızı sağlıyor. En sadık ve en çok aldatan burçları öğrenmek istiyorsanız bu haberi okuyabilirsiniz.

Kadin 04-09-22 14:28

Günlük burç yorumları: 3 Eylül Cumartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 3 Eylül Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 03-09-22 09:39

Kartlar yeniden dağıtılıyor! 2022 Eylül ayı burçların aşk hayatı

2022 yılının sonlarına doğru yaklaşırken Eylül ayının nasıl geçeceği merak ediliyor. Astroloji ile ilgilenenler bu ayda burçlarına ve yükselenlerine göre ne yaşayacaklarını araştırıyorlar. Hayatımıza renk katan ilişkilerin eylül ayında nasıl olacağını merak ediyorsanız kendi burcunuzu ve yükseleninizi okumanızı öneririz.

Kadin 01-09-22 11:16

Günlük burç yorumları: 1 Eylül Perşembe günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 1 Eylül Perşembe aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 01-09-22 08:48

Günlük burç yorumları: 31 Ağustos Çarşamba günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 31 Ağustos Çarşamba aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 31-08-22 08:54

Günlük burç yorumları: 28 Ağustos Pazar günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 28 Ağustos Pazar aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 28-08-22 10:22

Günlük burç yorumları: 27 Ağustos Cumartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 27 Ağustos Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 27-08-22 08:53

Günlük burç yorumları: 26 Ağustos Cuma günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 26 Ağustos Cuma aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 26-08-22 07:10

Günlük burç yorumları: 24 Ağustos Çarşamba günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 24 Ağustos Çarşamba aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 24-08-22 09:27

Günlük burç yorumları: 23 Ağustos Salı günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 23 Ağustos Salı aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 23-08-22 08:48

Günlük burç yorumları: 21 Ağustos Pazar günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 21 Ağustos Pazar aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 21-08-22 10:29

Günlük burç yorumları: 20 Ağustos Cumartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 20 Ağustos Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 20-08-22 09:43

Bu özelliklere dikkat! Burçların en kötü yönleri

Astroloji birçok insan için oldukça ilgi çekici olabiliyor. 12 tane olan burçların her birinin farklı karakteri bulunuyor. Burçların iyi yanları olduğu kadar kötü yanları da saymakla bitmiyor. Çevreden gelen izlenimlere göre burçların en kötü özellikleri bu şekilde sıralanıyor…

Kadin 19-08-22 10:20

Günlük burç yorumları: 19 Ağustos Cuma günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 19 Ağustos Cuma aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 19-08-22 09:47

Günlük burç yorumları: 18 Ağustos Perşembe günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 18 Ağustos Perşembe aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? 

Kadin 18-08-22 09:27

Günlük burç yorumları: 17 Ağustos Çarşamba günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 17 Ağustos Çarşamba aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 17-08-22 09:07

Günlük burç yorumları: 16 Ağustos Salı günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 16 Ağustos Salı aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 16-08-22 09:11

Günlük burç yorumları: 13 Ağustos Cumartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 13 Ağustos Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 13-08-22 08:48

Günlük burç yorumları: 12 Ağustos Cuma günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 12 Ağustos Cuma aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 12-08-22 08:54

Günlük burç yorumları: 11 Ağustos Perşembe günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 11 Ağustos Perşembe aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? 

Kadin 11-08-22 09:00

Günlük burç yorumları: 10 Ağustos Çarşamba günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 10 Ağustos Çarşamba aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? 

Kadin 10-08-22 09:29

Günlük burç yorumları: 9 Ağustos Salı günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 9 Ağustos Salı aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 09-08-22 09:20