Hayrettin Güngör Haberleri

Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, yapılan definlerle övününce Mehmet Akif Ersoy araya girdi! Mansur Yavaş, Kızılay ve istifa açıklamaları gündem oldu

45 bine yakın insanımızın hayatını kaybettiği depremlerin merkez üssü olan Kahramanmaraş'ın Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna yanıt verdi. Program boyunca söyledikleriyle gündem olan olan Güngör'ün "Cenaze işlemlerini çok iyi organize ettik" demesi üzerine gazeteci Mehmet Akif Ersoy'un yanıtı dikkat çekti. Öte yandan Güngör'ün Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Mansur Yavaş'la ilgili iddialarına da CHP'den jet yanıt geldi.

Haber 28-02-2023 10:57

Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e soru sorarken... Fox TV muhabirinin zor anları: Kolunu tutup itti

6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki depremin merkez üssü olan ve yüzlerce binanın yıkıldığı Kahramanmaraş'ta Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, çalışmaları yerinde inceledi. Depremin simgesi haline gelen Ebrar Sitesi enkazına inceleme yapmak için gelen Güngör'e Fox TV muhabiri soru sormak istedi. Kameraların kayıtta olduğu anlarda Güngör'ün yanındaki bir kişi gazetecinin kolundan tutarak müdahale ederken, o anlar sosyal medyada gündem oldu.

Haber 17-02-2023 08:51

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör'den depremle ilgili açıklama:

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7,4 büyüklüğündeki depremle ilgili "Büyük bir afetle karşı karşıyayız. Olay çok yeni. Devletimiz tüm imkan ve kabiliyetleriyle sahada." dedi.

Yurthaber 06-02-2023 07:54

Kahramanmaraş'taki Özel İdare İş Merkezi'nin yıkımına başlandı

Çirkin ve işlevsel olmadığı gerekçeleriyle eleştiriler alan yapının yerine meydan inşa edilecek

Yurthaber 10-01-2022 19:41

Hayrettin Güngör

Hayrettin Güngör Hakkındaki Haberler Mynet'te. Hayrettin Güngör Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kahramanmaraş'taki Yedikuyular Kayak Merkezi'nde kar kalınlığı 1 metreyi aştı

Kahramanmaraş'taki Yedikuyular Kayak Merkezi'nde kar kalınlığı 1 metreyi aştı

Yurthaber 17-01-2021 16:30

Koronavirüsü yenen Hayrettin Güngör: Öyle bir öksürüyorsunuz ki, dayak yemiş gibi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hayrettin Güngör, yakalandığı koronavirüsü 17 günlük tedaviyle yenerek, sağlığına kavuştu. Güngör, "Ayağa kalkınca öyle bir öksürüyorsunuz ki, dayak yemiş gibi. Hemen yatmak istiyorsunuz" dedi.

Haber 09-12-2020 10:31

Kahramanmaraş'ın Belediye Başkanı Hayrettin Güngör koronavirüse yakalandı

Son dakika haberine göre Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, yaptırdığı koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Haber 02-11-2020 15:03

Kahramanmaraş ve Şanlıurfa'da Avrupa Hareketlilik Haftası etkinliği

Kahramanmaraş ve Şanlıurfa'da Avrupa Hareketlilik Haftası etkinliği

Yurthaber 20-09-2020 13:12

Kahramanmaraş'ta hayvanlara kötü muamele iddiasına soruşturma

Kahramanmaraş'ta Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi'nde hayvanlara kötü muamele yapıldığı iddiasıyla sosyal medyada yayınlanan görüntüler tepki topladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, olayla ilgili soruşturma başlatılacağını söyledi.

Haber 14-08-2020 17:01

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinden Malatya'ya yardım

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinden Malatya'ya yardım

Haber 25-01-2020 19:10

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör, AA'nın Yılın Fotoğrafları oylamasına katıldı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

Haber 13-12-2019 12:43

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör, 'Sizi biz Müslüman yaptık' sözleri için Trabzonlulardan özür diledi

Kahramanmaraş'ta, esnaf gezisi sırasında tanıştığı Trabzonlu kadına "Sizi biz Müslüman yaptık" diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Twitter hesabından yayınladığı açıklama ile Trabzonlulardan özür diledi. Güngör, "Trabzonlu bir hanım kardeşimizle şaka ve espri mahiyetli ifademiz çarpıtılarak, amacı dışında aktarılmıştır" dedi.

Haber 15-11-2019 15:59

Kahramanmaraş'ta seçim kutlaması

Kesin olmayan sonuçlara göre Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığını AK Parti adayı Hayrettin Güngör'ün kazanmasının ardından partililer kutlama yaptı

Yurthaber 01-04-2019 00:23

Kahramanmaraş'ta seçim kutlaması

Kesin olmayan sonuçlara göre Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığını AK Parti adayı Hayrettin Güngör'ün kazanmasının ardından partililer kutlama yaptı

Haber 01-04-2019 00:23