Ülker Bisküvi Haberleri

Yıldız Holding'den fiyat tartışmalarına ilişkin flaş açıklama: Erdoğan'la ilgisi bulunmamaktadır

Yıldız Holding tarafından, pladis Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’in basın mensuplarının zincir marketlerdeki fiyat tartışmalarına ilişkin değerlendirmesinin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zincir marketlerde denetimlerin artacağına yönelik açıklamasıyla yakın veya uzak bir ilgisinin bulunmadığı bildirildi.

Finans

Murat Ülker'in 'fahiş fiyat' çıkışı gündem oldu: Milletin aklıyla alay etmeyin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'fahiş fiyatlarla' ilgili büyük market zincirlerini işaret ederken, pladis Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker'in "Milletin aklıyla alay etmeye lüzum yok" açıklaması sosyal medyada gündem yarattı. "Murat Ülker" etiketi Twitter'da Trend Topic olurken, konuyla ilgili Yıldız Holding'den açıklama geldi. Söz konusu açıklamaların Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın değerlendirmelerinden önce yapıldığı vurgulandı.

Finans

Topkapı'nın kakao ve çikolata kokusuydu! Dev gıda şirketi satıldı

Ülker Bisküvi, Topkapı'da bulunan ve etrafa yaydığı kakao ve çikolata kokusuyla bilinen, çikolata ve kakaolu ürün üreticisi Önem Gıda'yı, hakim ortağı Yıldız Holding'den 3.7 milyar liraya satın aldı.

Finans

Ülker, cirosunu 5,2 milyar TL’ye ulaştırdı

Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker Bisküvi, 2021’in ilk yarısında cirosunu yüzde 15,7 artışla 5,2 milyar TL’ye ulaştırdı. Şirketin Türkiye operasyonları yüzde 15,8 , ihracat ve yurt dışı operasyonları da yüzde 15,6 büyüdü.

Finans

Ülker Bisküvi

Ülker Bisküvi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ülker Bisküvi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Godiva'dan Ülker Bisküvi'ye 138 milyon dolarlık temettü ödemesi

Godiva'dan Ülker Bisküvi'ye 138 milyon dolarlık temettü ödemesi

Yurthaber

Ülker Bisküvi'den finansal duran varlık satışı

Ülker Bisküvi'den finansal duran varlık satışı

Yurthaber

Ülker’in cirosu üçüncü çeyrek sonunda 5,7 milyar TL oldu

Ülker’in cirosu üçüncü çeyrek sonunda 5,7 milyar TL olurken, aynı dönemde ihracat ve yurt dışı operasyonlarının yüzde 31,1 büyüdüğü açıklandı.Ülker Bisküvi, 2019 yılının üçüncü çeyreğinde bir önceki yılın aynı dönemine göre satışlarını yüzde 31,7 arttırarak yaklaşık 1,9 milyar TL’ye ulaştırdı.

Finans

Ülker'den ikinci çeyrekte 241,7 milyon TL net kar

Ülker Üst Yöneticisi Mehmet Tütüncü: - "Ülker Bisküvi olarak hedeflerimiz doğrultusunda, ürün kalitemizden asla ödün vermeden büyüme trendinde olduğumuz her coğrafyada devam edeceğiz"

Haber

Ülker Bisküvi'nin net dönem karı 122 milyon TL oldu

Ülker Bisküvi’nin ana ortaklığa ait net dönem karı, bu yılın ilk çeyreğinde 122 milyon TL olarak gerçekleştirildi - Ülker CEO'su Tütüncü: - "Yurt içi ve yurt dışında yapmış olduğumuz yatırımlarda oluşturduğumuz maliyet ve ürün sinerjileri, faaliyetlerimizdeki güçlü performans ve yıllardır sürdüğümüz etkin maliyet kontrolü konusundaki hassasiyetlerimiz, şirketimizin FAVÖK oranının ilk defa hedeflediğimiz yüzde 15 seviyesinin de üzerine çıkarak yüzde 15,2 olarak gerçekleşmesini sağladı. Ülker Bisküvi, operasyonel ve finansal olarak 2018 yılı ilk çeyreğinde büyümesini devam ettirdi"

Haber