Hastane odasında yaptıkları şeye inanamayacaksınız! İnceleme başlatıldı

Çorum Sungurlu'da bir odada toplanan 11 hasta ve refakatçi yoğrulan çiğ köfteyi afiyetle yedi. Görüntüler sosyal medyada yayılması ile tepki topladı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Çorum’un Sungurlu ilçesinde bir hastane odasına toplanan hasta, ziyaretçi ve refakatçiler çiğ köfte partisi yaptı. 11 kadın hasta ve refakatçilerin çiğ köfte partisi, hastane odasında bulunan bir kişi tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Akşam saatlerinde kaydedilen görüntülerde hastane odasının ortasında yere konulan plastik leğende bir kadının çiğ köfte yoğurduğu, oda bulunan diğer kadınların da yoğrulan bu çiğ köfteleri limon ve marul eşliğinde iştahla yedikleri görülüyor.

İNCELEME BAŞLATILDI

Görüntüler, paylaşıldığı sosyal medyada, kısa sürede tepkilere neden olurken, Çorum İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı, konuyla ilgili incemele başlatıldığını, olaydan hastane çalışanlarının haberi olmadığını açıkladı.

Sobacı, "Bir grup hasta yakını toplanıp çiğ köfte hazırlayıp yemişler. Bundan ne hastane yönetiminin ne de kat görevlilerinin haberi var. Hiçbir personel de böyle bir olaya tanık olmamış. Olay tamamen hasta yakınları arasında geçmiş" dedi.

Kaynak: DHA/İHA

AW619665_02

AW619665_01

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 84 yorum
GÖRGÜSÜZLÜK TAVAN YAPMIŞ
bu nasıl iş ya köfte leğenini hastaneye nasıl sokmuşlar.
Leğenle hastaneye girmek yasak mi?
görgüsüzler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler