MAGAZİN

Hayranları, kanlar içinde çırılçıplak poz veren Kylie Jenner’ı mide bulandırıcı buldu

Dünyanın en genç milyarderleri listesine adını yazdıran iş kadını ve sosyal medya fenomeni olan Kylie Jenner, kozmetik markası için Cadılar Bayramına özel Fredy Krueger serisi çıkartmaya hazırlanıyor. O serinin tanıtımı için iki kez kanlar içinde çırılçıplak objektif karşısına geçen Kylie Jenner’ı hayranları linç etti.

Hayranları, kanlar içinde çırılçıplak poz veren Kylie Jenner’ı mide bulandırıcı buldu

Kylie Jenner’ın hayranları, ünlü fenomenin yakın zamanda piyasaya çıkacak olan Nightmare On Elm Street işbirliğini tanıtan bir Instagram paylaşımına karşı çıktılar. Jenner’ın kanlar içinde çıplak poz verdiği fotoğrafını yorum yağmuruna tutan takipçileri, paylaşımlarını mide bulandırıcı bulduklarını söylediler.

a

İkinci çocuğuna hamile olan 24 yaşındaki milyarder, önceki gece 275 milyon takipçisi tarafından 'rahatsız edici' olarak nitelendirilen yeni görüntüler paylaştı. Kylie Cosmetics serisi için Freddie Kruger merkezli korku serisinden ilhamla hazırlanan yeni ürünlerinin tanıtımı için çırılçıplak poz verdi.

b

8 SAATTE 8 MİLYON BEĞENİ

Kylie Jenner, yeni fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştığında eleştiri kadar beğeni de aldı. Genç kadının fotoğrafları 8 saatte 8 milyonu aşkın beğeni aldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
bazı kadınlar git gide anlaşılmaz hale geliyorlar para kazanma uğruna çıplaklığı kullanmayı normal görmeye başladılar bu gidişle dünyanın çivisi hepten çıkacak Allah insanlığın sonunu hayır etsin pek olmayacak gibi ama yinede benim isteğim bu dünya git gide tuhaflaşıyor
İğrenç bulanlar gerçek kan sandı galiba
boğa güreşlerini protesto etmeli.bir işe yarasınlar.
Geri Dön